Юрист з розлучень

Багаторічний досвід підказує, що дешевше звернутися до професіонала. Не варто забивати голову хитросплетіннями законодавства і суперечностями судової практики! Не втрачайте свій час, нерви і гроші, звертайтеся до нас - ми приймемо удар на себе і Ваш головний біль стане нашою роботою, яку ми робимо на найвищому рівні!

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію:

1) ми знаходимось в центрі Харкова (м. Харків, вулиця Сумська, 47, 1 поверх (вхід розташований за фасадом вулиці Сумська), за 100 метрів від виходу зі станції метро "Університет",

2) наші телефони: Life:(063) 374-43-13), МТС (066) 744-54-43, KyivStar (096) 735-35-76,

3) вартість консультації в офісі з вивченням усіх документів, обставин Вашої справи та застосовного до Вашої справи законодавства - 250 грн,

4) вартість підготовки позовної заяви - від 400 грн залежно від обсягу та складності роботи.

Юрист Ящук Наталія Анатоліївна є професійним адвокатом, успішно практикуючим, серед безлічі інших практик розлучення подружжя, справи щодо аліментів, справи щодо розділу майна, справи про позбавлення батьківських прав, справи, мета яких відсудити дитину, а також інші сімейні суперечки.

Після ретельного аналізу обставин Вашої справи, документів і законодавства, застосованого до Вашої справи, Ви отримаєте вичерпну консультацію юриста щодо розлучення подружжя, про те, як це зробити швидко і зайвого емоційного напруження.

Професійний юрист з розлучень пояснить Вам всі "за і проти", як бути далі, чи варто судитися і якщо так, то як краще це робити у Вашому випадку і яка перспектива! Юрист з розлучення подружжя Ящук Н.А. знає, як Вам допомогти.

Якщо Ви вже точно знаєте, що Вам потрібно, то замовити у нас послугу юриста з аліментів можна навіть онлайн, не виходячи з дому або офісу. Ви можете замовити послугу юриста з розлучення подружжя в Харкові, Києві, Одесі, Полтаві, Дніпрі, будь-якому іншому місті України.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав