Спори, що стосуються виконання, розірвання договорів, визнання договорів недійсними

Адвокат надає правову допомогу юридичним і фізичним особам при вирішенні будь-яких спорів, що стосуються договірних відносин.

Розірвання договорів

При недотриманні стороною обов'язків за договором, таких як несплата орендної плати за договором найму (оренди), такий договір можливо розірвати. Однак чинним законодавством не прописана чітка і покрокова процедура розірвання договору в односторонньому порядку.

Підходити до розірвання договору потрібно дуже серйозно і ретельно, щоб не накликати на себе дії будь-яких санкцій або негативних наслідків.

Наполегливо рекомендую при розірванні договору в односторонньому порядку звернутись до юриста як мінімум за юридичною консультацією. Завбачливість у питаннях про одностороннє розірвання договору заощадить Ваш час і не тільки.

Досудове безперечне розірвання договору можливе за згодою обох сторін. У таких питаннях потрібно правильно і чітко прописати умови або досягти згоди з іншою стороною за всіма умовами при розірванні договору.

Адвокат якісно проведе переговори і підготує проект додаткової угоди про розірвання договору і паралельно проконсультує Вас про всі можливі правові наслідки розірвання договору.


Визнання договорів недійсними

Найбільшу цінність мають договори, які потребують крім письмової форми ще й нотаріального посвідчення. Як правило, предметом подібного роду договорів є особливо цінне майно - будинок, квартира, автомобіль або серйозна сума грошей, наприклад, якщо мова йде про договір позики. І визнання недійсним подібного договору значно зменшують обсяг прав набувача (покупця, позичальника, обдаровуваного). Трапляється і так, що в силу обману, фіктивності намірів набувача, особа (продавець) втрачає свої права на майно, кошти. Захищаючи інтереси таких ошуканих клієнтів, слід домагатися визнання недійсним договору, причому дуже швидко і вміло, поки це майно не відчужене недобросовісним набувачем.

При виникненні будь-яких суперечок щодо розірвання, виконання, визнання недійсним договору звертайтеся за допомогою, юридичною консультацією до Адвоката. Я як юрист, який має серйозний досвід у цій категорії справ, докладу всіх зусиль і задію всі механізми для захисту Ваших прав.


Виконання договору, труднощі

При укладанні договорів з недобросовісними контрагентами (покупцями, орендодавцями) часто виникають труднощі.

Наприклад, укладено договір позики, терміни повернення позики вже минули, але позичальник не поспішає повертати Вам гроші чи інше майно.

Тоді потрібно вдаватися до вирішення питання за допомогою юриста.

Існує два шляхи:

  • судовий
  • досудовий (переговори, звернення до органів внутрішніх справ та інше)


Залежно від предмета договору та суб'єкта, що ускладнює його виконання, адвокат запропонує Вам оптимальний варіант дій для досягнення результату на виконання договору.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав