Оскарження дій Держгеокадастру (територіальних управлінь Державного агенства земельних ресурсів України)

Не всі будуть радіти разом з Вами довгоочікуваній купівлі земельної ділянки або будинку і допомагати Вам у якнайшвидшому оформленні, як того вимагає законодавство!

На жаль, у більшості випадків, Ваші радість і щастя, пов'язані з купівлею або первинним відведенням земельної ділянки, прийдешнім втіленням мрії про власний будинок, зустрінуть опір органів Держземагенства (територіальних управлінь Державного агенства земельних ресурсів України) і труднощі, викликані банальним бажанням заробити на Вас.

Воістину фантазія і творчий підхід "до справи" органів Держземагенства, державних кадастрових реєстраторів не мають меж і прикладів тому силу-силенна! Від звичайного затягування та втрати документів до необґрунтованої відмови у внесенні відомостей про земельну ділянку до Державного земельного кадастру.

Але ми Вам допоможемо, не впадайте у відчай! У нас є цінний досвід, знання судової практики по даній категорії справ, впевненість у власних силах і віра в позитивний результат.

Ви можете зателефонувати і домовитися про зустріч, прийти з документами в офіс або відправити їх попередньо електронною поштою, обговорити при особистій зустрічі з нашим юристом всі нюанси Вашої справи, отримати цінну консультацію і розуміння, що робити далі.

Багаторічний досвід підказує, що дешевше звернутися до професіонала. Не варто забивати голову хитросплетіннями законодавства і суперечностями судової практики! Не втрачайте марно свій час, нерви і гроші, звертайтеся до нас - ми приймемо удар на себе і Ваш головний біль стане нашою роботою, яку ми робимо на найвищому рівні!

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію:

1) ми знаходимось в центрі Харкова - станція метро "Університет", вул. Сумська, 53,

2) наші телефони:

+38 (063) 374-43-13
+38 (066) 744-54-43
+38 (096) 735-35-76


3) вартість консультації в офісі з вивченням усіх документів, обставин Вашої справи - 350 грн.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав