Стягнення заробітної плати

Багаторічний досвід підказує, що дешевше звернутися до професіонала. Не варто забивати голову хитросплетіннями законодавства і суперечностями судової практики! Не втрачайте свій час, нерви і гроші, звертайтеся до нас - ми приймемо удар на себе і Ваш головний біль стане нашою роботою, яку ми робимо на найвищому рівні!

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію:

1) ми знаходимось в центрі Харкова - станція метро "Університет", вул. Сумська, 53

2) наші телефони: Life: +38(063) 374-43-13), МТС +38(066) 744-54-43, KyivStar +38(096) 735-35-76,

3) вартість консультації в офісі з вивченням усіх документів, обставин Вашої справи та застосовного до Вашої справи законодавства - 250 грн,

4) вартість підготовки позовної заяви - від 400 грн залежно від обсягу та складності роботи.

На жаль, роботодавці дуже часто нехтують правами працівників на своєчасну та повну оплату праці, проведення остаточного розрахунку при звільненні, виплату грошової компенсації за невикористану відпустку. Адвокат (юрист) Ящук Н.А. проконсультує Вас про порушення Ваших трудових прав.

У такій ситуації потрібні знання та досвід ведення переговорів з роботодавцем, стягнення заборгованості по зарплаті в судовому порядку, примусового виконання рішення суду при небажанні роботодавця платити добровільно. Адвокат Ящук Н.А. і її команда мають такі знання і досвід!

Адвокат Ящук Н.А. має успішний досвід вирішення подібних спорів щодо стягнення заробітної плати як у суді, так і в досудовому врегулюванні, а також у процесі виконання рішення суду.

Крім стягнення самої заборгованості із зарплати адвокат практикує одночасне стягнення середньої заробітної плати за час затримки виплати, моральної шкоди, заподіяної такою невиплатою.

Кожна справа про стягнення заборгованості із зарплати має індивідуальні особливості в силу сформованих відносин між працівником і роботодавцем у кожному конкретному випадку. Тому адвокат Ящук Н.А. підходить до кожної подібної справи не за шаблоном, а індивідуально, незважаючи на уявну однотипність.

Адвокат Ящук Н.А. знає, як Вам допомогти. Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію. Ми знаходимось в центрі Харкова - станція метро "Університет", вул. Сумська, 53

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав