Адвокат Ящук Н.А. надає юридичні послуги з оскарження дій працівників ДПС, скасування постанови ДПС про накладення штрафу за порушення водієм правил ПДР.

Складання позову про скасування постанови ДПС про накладення штрафу готується адвокатом за ціною 100 грн і пересилається Вам на електронну пошту.

В результаті співпраці з адвокатом Ящук Н.А. Ви економите час на складання позову щодо оскарження дій ДПС, збільшуючи тим самим свої шанси на те, що судом буде скасовано постанову ДПС.

Якщо Вас неправомірно зупинив працівник ДПС і намагається притягнути Вас до адміністративної відповідальності, хоча Ви впевнені, що не порушили вимог закону і Правил дорожнього руху, то потрібно керуватися наступним.

КОРОТКА ІНСТРУКЦІЯ:


  • Необхідно зателефонувати юристу, адвокату для отримання юридичної консультації для правильного оформлення протоколу, за допомогою чого надалі можна буде захистити Ваші інтереси. Адвокатом Ящук Н.А. надається консультація з питань оскарження постанови ДПС, зауважень до протоколу.
  • Якщо спілкування з даішником закінчилося складанням на Вас протоколу та винесенням постанови про притягнення, то таку постанову (постанову) про притягнення Вас до адміністративної відповідальності можна оскаржити в суді.

Постанова Коментернівського суду м. Харкова від 23.10.2013 р. про скасування постанови ДПС про накладення штрафу за порушення правил ПДР у розмірі 300 грн.

Дивитись далі

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав