Допомога у вирішенні податкових спорів, у тому числі представництво в суді у справах про оскарження дій, а також рішень органів державної податкової служби.

Команда професіоналів адвоката Ящук Наталії Анатоліївни надає кваліфіковану юридичну допомогу у вирішенні податкових спорів.

Практика адвоката у сфері протистояння податковим органам:

1. Адвокатом успішно направлені обґрунтовані відмови на запити податкової про надання інформації, документів, припинені домагання податкової міліції, в слідстві чого податкові органи перестали турбувати платників.

2. Також адвокатом успішно оскаржені податкові повідомлення - рішення та отримані рішення господарських та адміністративних судів на користь платника.

3. В результаті роботи адвоката Рішенням Харківського апеляційного адміністративного суду визнано дії керівника податкової служби незаконними! Вищим адміністративним судом України рішення залишено чинним.

 

Принципи роботи у вирішенні податкових питань:

У своїй роботі команда адвоката завжди починає з аналізу ввідних даних, тобто інформації, яка міститься в акті перевірки податкового органу, листі або просто телефонному проханні співробітника податкового органу.

Звичайно, адвокату не обійтися без допомоги платника податків, яка виражається в наданні точної та адекватної інформації про дійсний стан справ.

Тільки після цього можна судити про законність дій співробітників податкових органів, перспективу оскарження актів і доцільність адміністративного (до вищої податкової адміністрації) або судового оскарження.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав