Стягнення суми боргу з громадянина України

Послуги для іноземців і громадян, які перебувають за кордоном.

Україна - країна з безмежними можливостями для того, щоб уникнути правосуддя або заслуженого покарання в процесі його здійснення, в тому числі стягнення суми боргу з громадянина України.

На жаль, поки що, це реальність. І щоб здійснити стягнення суми боргу в Україні, потрібно знати законодавство, практику його застосування, можливості уникнути відповідальності боржником і заходи протидії цьому.

Перше, що потрібно враховувати, це правила підсудності та інші процесуальні формальності, які можуть перешкодити здійснити або затягнути стягнення.

Друге, на чому ми сконцентруємо Вашу увагу, так це на надзвичайно гнучкому українському правосудді, яке здатне на дуже індивідуальні судові вердикти, незважаючи на наявність протилежної судової практики з конкретного випадку.

Третє, що Вам потрібно уяснити, це наявність великої загрози невиконання рішення суду України боржником добровільно.

Четверте - примусове виконання рішення суду України являє собою, часом, не менш складну процедуру, ніж сама судова тяганина.

П'яте, про що варто пам'ятати, що громадянин України, який проживає тут, набагато краще адаптований до українських реалій, ніж Ви.

Багаторічний досвід підказує, що дешевше звернутися до професіонала.

Телефонуйте нам за вказаними телефонами:

Life:) +38(063) 374-43-13, МТС +38(066) 744-54-43, KyivStar +38(096) 735-35-76.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав