Отримання витягу з реєстру платників єдиного податку юридичної особи (ТОВ, ПП, АТ) та суб'єкта підприємницької діяльності (СПД, ФОП) у Києві! Швидко і недорого! Замовляйте витяг у нас!

Багаторічний досвід підказує, що дешевше звернутися до професіонала. Не варто забивати голову хитросплетіннями законодавства і суперечностями судової практики! Не втрачайте свій час, нерви і гроші, звертайтеся до нас - ми приймемо удар на себе і Ваш головний біль стане нашою роботою, яку ми робимо на найвищому рівні!

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами:

+38 (066) 744-54-43
+38 (063) 374-43-13
+38 (096) 735-35-762) ціна послуги з отримання витягу з реєстру платників єдиного податку в Києві - 500 гривень (подання заяви),

3) ціна послуги з отримання витягу з реєстру платників єдиного податку в Києві - 700 гривень (подання заяви, отримання витягу).

Свідоцтво платника єдиного податку більше не вимагається і не видається, замість нього видається витяг з реєстру платників єдиного податку.

Послуга тимчасово не надається!

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав