Довідка корупції для тендеру


Як швидко отримати довідку корупції для участі в тендері? Для замовлення довідки корупції без черги, без заповнення бланків і пошуку самих бланків звертайтеся в компанію адвокат Ящук і партнери.

Замовлення можна оформити в офісі, а також онлайн - надіславши документи на електронну пошту 2929369s@gmail.com

Вартість послуги: всього 200 грн. І Ви без зайвого поспіху маєте можливість своєчасно отримати потрібний Вам документ для участі в тендері.

Для замовлення даної довідки необхідно:

- подати копію паспорта громадянина України та копію коду;

- додати заповнені два бланка на отримання довідки корупції.

Також, при подачі документів для отримання довідки про корупцію за п.1 і п.2 необхідно пред'явити оригінал паспорта громадянина України.


Отримати довідку про корупцію можливо тільки особисто або за нотаріальною довіреністю.

Замовлення для будь-якого міста України, Донецьк, Луганськ, Харків, Зміїв, Чугуїв, Київ і всі інші міста. Ви можете отримати довідку силами команди компанії адвокат Ящук і партнери. Для цього ми надсилаємо на електронну адресу правильний текст шаблону нотаріальної довіреності з правом отримання інформаційної довідки корупції. Термін у такій довіреності може зазначатися від разового отримання до максимального терміну - три, п'ять років. Ціна послуги за замовленням довідки корупції, в тому числі з її отриманням за нотаріальною довіреністю, складе 180 грн.


Довідку можна:

- забрати в будь-який зручний час в офісі компанії;

- отримати у відділенні нової пошти;

- отримати за адресою знаходження офісу або місцем проживання або іншою вказаною вами адресою (доплата 50-70 гривень).

Оплата за замовлення довідки корупції приймається в готівковому, безготівковому вигляді з наданням всіх необхідних документів (виписки та акта надання послуг).

Послуга тимчасово не надається!

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав