Адвокат надає юридичні послуги у вирішенні всіляких питань, пов'язаних з майном, у тому числі, щодо розділу квартири, будинку, які перебувають у спільній власності. Юридичні послуги з розділу та повернення майна надаються адвокатом по Харкову і Харківській області.

Безкоштовна вступна консультація по телефону.

Адвокат проконсультує Вас і запропонує всілякі шляхи вирішення, захистить Вас у суді, підготує позовну заяву, заперечення на позовну заяву, зустрічний позов, вживатиме всіх заходів до забезпечення позову.

Юридичний захист прав відповідача, судове представництво.

З питань захисту прав власності на частину квартири, будинок надається повна юридична консультація за ціною від 100 грн. Досвід 13 років.

Коли зачіпаються або порушуються права власника, потрібно швидко орієнтуватися і діяти, щоб запобігти неповерненій втраті Вашого майна. Оскільки при неодноразовому відчуженні Вашого майна (більше двох-трьох разів) власник буде вважається сумлінним набувачем, то в цьому випадку повернення майна до Вас, як законного первісного власника, практично неможливе.

При вирішенні питань, пов'язаних з правами власності, необхідно застосовувати комплексний підхід щодо залучення всіляких інструментів щодо захисту Ваших прав:

  • накладення арешту на майно,
  • своєчасне відчуження майна,
  • крім захисту Ваших прав у суді, оскарження за всілякими інстанціями дій особи, яка порушує або утискає Ваші права власності на будинок, квартиру, автомобіль, інше майно.

 

Водночас необхідно застосовувати індивідуальний похід до кожної справи, ретельний вибір тактики ведення справи та вибір переліку необхідних дій для захисту прав на майно.

Без участі грамотного юриста (адвоката) Вам не обійтися. Ящук Наталія Анатоліївна є професіоналом у сфері захисту прав власника.

Адекватні ціни на юридичні послуги.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав