Виготовлення печаток Харків

Печатки для всіх підприємців - юридичних та фізичних осіб. Виготовлення від 2-х годин!

Стабільно низькі ціни і незмінно висока якість на виготовлення печатки будь-якої складності і для будь-яких документів. Австрійські матеріали та обладнання!

Ми працюємо більше 10 років! Обслуговуємо Харків, Харківський район (Мерефа, Пісочин, Високий та інші), Харківську область (Чугуїв, Зміїв, Дергачі та інші), а також приймаємо замовлення і погоджуємо зміни з клієнтом он-лайн (електронною поштою), відправляємо готові печатки і штампи в будь-яку точку Харківської області.

Будь-які види оснастки (механічна, напівавтоматична або автоматична), кольори чорнил (одноколірні, двоколірні), захисти (зовнішня, внутрішня, з растром або без нього та інші), форми (кругла, овальна, квадратна, трикутна). А також штампи (набірні і ненабірні), датери та багато іншого.

Кращі автоматичні печатки (автомат) від провідних виробників Color (Колор), Shіny (Шайні), якісні автоматичні печатки Ideal (Ідеал), R-40 (Р-40) для економних підприємців.

Замовити виготовлення печатки або штампа в Харкові для юридичної особи (ТОВ, ПП, АТ) або підприємця (ФОП) можливо:

- за телефоном +38-063-3-7-44-313, +38-066-7-445-443;

- електронна пошту: 3744313@gmail.com

- в офісі юриста, адвоката: місто Харків- станція метро "Університет", вул. Сумська, 53

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав