Оскарження протоколу ДПС

 

Багаторічний досвід підказує, що дешевше звернутися до професіонала. Не варто забивати голову хитросплетіннями законодавства і суперечностями судової практики! Не втрачайте свій час, нерви і гроші, звертайтеся до нас - ми приймемо удар на себе і Ваш головний біль стане нашою роботою, яку ми робимо на найвищому рівні!

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію:

1) ми знаходимось в центрі Харкова - станція метро "Університет", вул. Сумська, 47, код 358 (сірі двері праворуч від Медтехніки), 1-й поверх,

2) наші телефони: Life:(063) 374-43-13), МТС (066) 744-54-43, KyivStar (096) 735-35-76,

3) вартість консультації в офісі з вивченням усіх документів, обставин Вашої справи - 250 грн,

4) вартість підготовки позовної заяви - від 400 грн залежно від обсягу та складності роботи,

5) послугу підготовки позовної заяви (скарги) можна замовити онлайн, зробивши передоплату на карту.

Ми знаємо як правильно поводитися на місці події, як правильно водієві заповнити протокол ДПС, як у своїх інтересах написати пояснення до протоколу ДПС або домогтися відстрочки їх надання в ДПС, не відмовляючись при цьому в їх дачі.

Ми професіонали в цій справі і не перебуваємо в стресовій обстановці, як Ви, перебуваючи на місці події, а ця обстановка має, в свою чергу, до емоцій і помилок. Ми спокійні, ми знаємо, можемо спокійно слухати, аналізувати і правильно консультувати.

Ось чому Вам слід подзвонити нам. Наш юрист дасть Вам потрібну пораду про те, як реагувати на ті чи інші висловлювання або пропозиції інспектора ДПС, які "чарівні слова" сказати інспектору, щоб він не заважав Вам заповнювати протокол ДПС або отримати його копію.

Враховуючи те, що до адміністративної відповідальності, у разі складання лише протоколу ДПС, Вас може притягнути лише суд, підійдіть творчо до заповнення протоколу ДПС. Процес заповнення протоколу ДПС - це не диктант під диктовку інспектора ДПС з вимогою поставити підпис "тут і ось тут". Думайте, телефонуйте і радьтеся з нами, сядьте і пишіть пояснення в протоколі ДПС у себе в автомобілі, подалі від інспектора ДПС, а лише потім заповнюйте протокол ДПС! Те, що Ви напишіть в протоколі ДПС, є головним при доводженні Вашої невинуватості в суді.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав