Юридична консультація в Харкові з захисту прав споживачів

для громадян України та іноземців, підприємців - фізичних осіб та юридичних осіб. Незалежно від місця проживання або реєстрації.

Не бійтесь захищати і відстоювати свої права і відстоювати законні інтереси! Неякісний або некомплектний товар, неправдива або неповна інформація про нього, немає документів про якість, видаткових або касових документів теж немає або товар просто не підходить Вам - в цих та інших випадках звертайтеся до нас і ми Вам допоможемо, відстоїмо Ваші права!

Юрист із захисту прав споживачів - це послуги досвідченого юриста з питань повернення якісного або неякісного товару або послуг, обміну, отримання повної інформації від продавця, складання та подання скарги на недобросовісного продавця, пред'явлення позову та стягнення збитків!

Отримати юридичну консультацію щодо захисту прав споживачів можна в офісі за адресою: м. Харків, станція метро "Університет", вул. Сумська, 53.


Юрист Заруцький Руслан Михайлович - адміністративні справи, трудове право, спадкові та інші суперечки, багато іншого.

Контакти:

+38 (066) 744-54-43  
+38 (063) 374-43-13  
+38 (096) 735-35-76

 

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав