Довідка про несудимість Харків

Для громадянства, візи, закордонні паспорти та інші юридичні процедури.

Довідка про несудимість Харків - без наявності оригіналу паспорта або особистої присутності!

Все просто - Ви телефонуєте нам, а ми отримуємо в будь-який бажаний Вами термін довідку про несудимість у Харкові. Нам потрібна тільки копія паспорта або його сканована версія і дані про колишнє (-них) прізвища (-ях), якщо вона (вони) змінювалися.

До Ваших послуг - надсилання копій документів електронною поштою, оплата послуги через термінали ПриватБанку або онлайн Приват 24, відправка готових документів по всій Україні будь-яким поштовим оператором або транспортом, а також пересилання за кордон.

Довідка про несудимість Харків оформляється нами за Вашим бажанням з апостилем (для надання в іноземні установи) або без нього. Додаткова вартість апостиля (Міністерство закордонних справ) - від 370 грн.

Яка адреса значиться у Вашому паспорті або де Ви перебуваєте або проживаєте не має для нас, з точки зору можливості отримання довідки про несудимість, ніякого значення.

Вартість довідки про несудимість Харків 450-700 грн залежно від терміну виготовлення (5-1 робочих днів).

Замовити довідку про несудимість Харків:

073-655-0-566  Lifecell,
068-655-0-566  KyivStar,
099-655-0-566  МТС.

spravka.nesudimosti@gmail.com


Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав