Новий відгук/Запитати

18-05-2022
Розірвання шлюбу
Инна :

Допомогли із розірванням шлюбу у воєнний час. Професійно було знайдено вихід із ситуації. Дякую!!

23-04-2022
Розірвання шлюбу
Анатолий :

Знайшов адвоката в інтернеті за відгуками для оформлення розірвання шлюбу під час війни у ​​Харкові. Дякуємо за роботу і за допомогу!

13-04-2022
Свідоцтво
Сергей :

Після евакуації стала потреба у отриманні свідоцтв про народження та шлюб. Звернувся до компанії, все вийшло. Рекомендую.

20-02-2022
Шлюбний договір
Виктория :

Пішли подавати заяву вступ у шлюб, хотіли ще шлюбний договір, що було зрозуміло і чесно кому що і тд. У центральному раці нам порадили фірму Ящук, яка спеціалізується на шлюбних договорах. Звернулися по дорозі назад і вже оф

18-02-2022
Реєстрація тов з ПДВ
Максим :

Років 10 звертаюся по різних господарських справах. Нещодавно відкрили ще одну фірму і швидко отримали ПДВ. Все чітко, швидко готуються документи і враховуються всі побажання клієнта. Якість на висоті. Ще й швидкість роботи і подачі дуже приємно здивували! Хоча думав займе все набагато більше часу.

11-02-2022
Позбавлення батьківських прав
Анастасия :

Спасибі Вам за роботу! Вибирала за відгуками, потрапила до Анни, хоча думала що йду до Наталії! Але це нема на що не вплинуло, моєю справою займалися Анна, Руслан і Наталія Анатоліївна. Результат відмінний!

24-01-2022

Олена :

Знайшли в інтернеті. Замовили послугу під ключ. Суд виграли. Рішення провели успішно через ЦНАП. За часом все пройшло досить швидко з урахуванням того що справу розглядав Печерський суд.. Взаємодіяли в роботі з директором Олегом Олександровичем і адвокатом Наталією Ящук. Всім задоволені.

12-01-2022
Консультація по телефону
Євгенія :

Потрібно було проконсультуватися з питання стягнення аліментів з колишнього чоловіка. передзвонили протягом години, ґрунтовно і грамотно відповіли на всі питання, вникли в ситуацію. Спасибі велике! Допомогли порадою абсолютно безкоштовно. будемо обов'язково звертатися!

05-01-2022
Земельне питання
Василий :

Були помилки в документах по землі. Довелося звернутися до адвоката для їх виправлення! Мій процес у суді виграли адвокат Заруцький і адвокат Ящук. Дякую.

02-01-2022
Адвокат зі спадщини
Ирина :

Моє питання по спадку вирішилось на мою користь завдяки адвокату Заруцькому Руслану. Рекомендую!

Сторінка: ««   1-10 | 11-20 | 21-30 | ...  »»
Залишити відгук
Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав