Новий відгук/Запитати

06-01-2022
Земельне питання
Василий :

Були помилки в документах по землі. Довелося звернутися до адвоката для їх виправлення! Мій процес у суді виграли адвокат Заруцький і адвокат Ящук. Дякую.

02-01-2022
Адвокат зі спадщини
Ирина :

Моє питання по спадку вирішилось на мою користь завдяки адвокату Заруцькому Руслану. Рекомендую!

24-12-2021
Спадок
Михаил :

Результат від співпраці з адвокатами компанії перевершив всі очікування! Адвокат Руслан Михайлович вів справу у спадок і завдяки досвіду і старанню адвоката результат був отриманий без суду.

11-12-2021

Сергей :

Тільки завдяки високому професіоналізму адвокатів, зміг отримати необхідну від мене довідку про відсутність обмеження на заняття підприємницькою діяльністю.

07-12-2021

Марина :

Адвокати виграли справу щодо розділу майна і зареєстрували за мною право власності. Було складно, через скарги, але в підсумку отримали відмінний результат.

02-12-2021
Спадок
Кирилл :

Вдячний Руслану Михайловичу за виграну справу у спадок. Був у багатьох перед укладенням договору і вибрав компанію адвокатів «Ящук і партнери» за такими критеріями: прийнятна ціна і детальна зрозуміла консультація перед початком роботи, Відгуки в інтернеті. І не помилився, рекомендую!

25-11-2021
Свідоцтво про смерть в ОРДЛО
Ольга :

Що потрібно для того, щоб легалізувати смерть родича з непідконтрольної території і отримати свідоцтво про смерть нашого українського зразка?

Доброго дня! Потрібно встановити факт смерті особи на території ЛНР або ДНР через рішення суду, для цього пройти встановлений законом порядок. Потрібно почати з пакету документів. Це документи, що підтверджують споріднення з померлим, документи про смерть особи, видані на непідконтрольній території, фото з місця поховання, копії документів померлого і Ваші (паспорт, код, як заявника).

18-11-2021
Подяка
Константин :

Вдячний за роботу у справі про узаконення свідоцтва про смерть батька на території України.

11-11-2021
Свідоцтво про смерть
Василий :

Звернувся за отриманням свідоцтва про смерть батька, який помер на території Луганська. Адвокати відразу підготували необхідні пакети для подачі і виграли мою справу протягом тижня. Все сподобалося! Хлопці молодці!

13-10-2021
реєстрація свідоцтва про смерть з ЛНР
Сергей :

Моєю судовою справою займався Заруцький Руслан Михайлович. Всім задоволений, рекомендую!

Сторінка: ««   1-10 | 11-20 | 21-30 | ...  »»
Залишити відгук
Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав