Новий відгук/Запитати

16-08-2021
батьківство
Ірина :

Нарешті знайшли хорошого адвоката, який допоміг нам в справі з оскарження батьківства! Раніше зверталися в інші компанії. Тільки тут Адвокат Наталія Ящук взяла документи, відразу зробила позов, в короткий час подала в суд і виграла справу!

03-06-2021

Александр :

Звертався з нестандартним завданням щодо затримки видачі диплома доктора філософії. В результаті отримав кваліфіковану консультацію, обґрунтований адвокатський запит і ще адвокат дзвонила до вишу (хоча я навіть не просив) і все за ціною 1 адвокатського запиту! Робота на раду, рекомендую всім! Приємно, що за час мого проживання за межами України, на батьківщині є такі відповідальні фахівці, і на відміну від роботи юристів на заході, без розгойдувань швидко відпрацьовують завдання!

21-05-2021
Реєстрація ліквідація ТОВ
Валентина :

Фахівці компанії якісну ліквідацію першого етапу, на другому етапі зіткнулася з бюрократією в палаті і необґрунтованою вимогою до документів, які керівник Ящук Наталія особисто і з легкістю подолала своєю завзятістю і гостротою розуму, знайшовши дуже незвичайне, законне рішення! Такого фахівця я буду рекомендувати своїм друзям і близьким! Дякую за роботу

20-05-2021
Подяка
Максим :

Дізнався що робити, якщо батьки померли на непідконтрольній території! Руками Адвоката Ящук Наталії виконана вся робота і протягом тижня було питання вирішене. І ціна тут адекватна, не те що в інших юристів. (Перекладено сервісом)

12-05-2021
Аліменти на повнолітнього сина
Юлия :

Користувалися послугами адвоката пару разів дистанційно. Знає свою справу, допоможе знайти рішення в складній ситуації, адекватні ціни. (Перекладено сервісом)

21-03-2021
відкриття ФОП
Евгений :

Вирішив відкрити свою справу, для чого знайшов хорошого адвоката через відгуки в інтернеті. І не пошкодував! Компанією Адвокат Ящук відкритий ФОП з ліцензією, в процесі отримано рро і дозвіл на розміщення об'єкта торгівлі. Спочатку наївно думав, що міг все оформити сам і поспішив, побігав би трохи і все б отже отримав. А в процесі виявилася, що при злагодженій роботі адвоката і її бухгалтера були ще моменти... Тому за допомогою професіоналів мені все це обійшлося в рази дешевше, ніж навіть бігати самому. Союз розпався, а бюрократія залишилася! А Вам велике спасибі (Перекладено сервісом)

03-03-2021
позбавлення батьківських прав
Лиля :

Наталія Анатоліївна вела мою справу про позбавлення батьківських прав, яке закінчилося перемогою. Результатами я дуже задоволена і ще планую разом з нею пройти процедуру внутрішньосімейного усиновлення дитини. (Перекладено сервісом)

28-02-2021
усиновлення
Светлана :

Пройшли разом процедуру усиновлення Дуже вдячні за процесійний супровід і підтримку! Рекомендую (Перекладено сервісом)

24-02-2021

Валенина :

Звернулася до адвоката після смерті батька з виправленням помилок у документах для оформлення пенсії. Мені сказали йти до суду, але адвокат домоглася виправлення без суду і дала дуже якісну консультацію! Я залишилася дуже задоволена (Перекладено сервісом)

18-02-2021
Розлучення і розділ майна
Андрей :

Знайшов адвоката в центрі, недалеко від місця роботи дружини. Замовив розлучення і переговори щодо майна. Дуже рекомендую Наталію Анатоліївну Ящук, так як мені самому ніяк не вдавалося зрушити питання щодо розділу майна, хоч у дружини моєї був свій адвокат. Тільки при підключенні Наталії переговорний процес швидко почав набирати обертів і увінчався успіхом. Розлучення вже Наталія оформляла з обопільною згодою і теж все пройшло дуже швидко

Сторінка: ««   1-10 | 11-20 | 21-30 | ...  »»
Залишити відгук
Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав