Адвокат Україна - послуги досвідчених адвокатів


Дуже часто нашими клієнтами стають громадяни України, які тимчасово або на постійній основі виїхали за кордон, а також самі іноземці, які перебувають у шлюбі з громадянином України, мають спільних дітей.
Крім того дуже популярною послугою під час карантину став юридичний супровід клієнтів з інших областей України. Адже всі шукають якісну юридичну допомогу, яку в маленьких провінційних містах місцеві адвокати не можуть забезпечити через не таку велику практику та кваліфікацію.

Адвокати нашої юридичної компанії "Ящук і партнери" забезпечать Вам захист Ваших прав на максимально вигідних умовах, складуть документи для подачі в суд і супроводять судовий процес під ключ.

Послуги, які найбільш часто замовляють клієнти за запитом адвокат Україна:

1. Отримання інформації, виправлення помилок у документах за адвокатським запитом;
2. Ведення різних судових справ;
3. Вступ у спадщину;
4. Отримання документів, рішень суду (про шлюб, розлучення, народження)
5. Дозвіл будь-яких сімейних справ в Україні (розлучення, аліменти, розділ майна, позбавлення батьківських прав);
6. Виїзд за кордон без згоди батька;
7. Адвокат Україна;
8. Довідка про несудимість, апостилю.

Для нас немає територіальної прив'язки і обмежень. Ми працюємо по всій Україні, Києву, Київській області, Харкову, Харківській області: Чугуїв, Люботин, Харківський район. А також території Луганської та Донецької областей.

Телефони:

(066) 744-54-43
(063) 374-43-13
(096) 735-35-76

Viber, WhatsApp:

+38 (066) 744-54-43
+38 (063) 374-43-13

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав