Адвокат по спадщині і розділу майна

Одним з основних напрямків нашої компанії, є врегулювання суперечок щодо спадщини, а також, інших, різних спорів, пов'язаних з майном.
Суперечки у спадок виникають з різних причин. І клієнти не можуть вступити в спадок відразу у нотаріуса у зв'язку з абсолютно різними обставинами.
Наші адвокати у спадок багаторазово допомагали клієнтам вступити в спадщину і через суд (коли немає інших способів захисту порушених прав клієнтів) або безпосередньо через нотаріуса (обходячись без суду).
Не доходячи до суду неодноразово ми оформляли спадщину у нотаріуса за допомогою отримання відсутніх документів, виправлення раніше вже наданих нотаріусу документах.
Також, часто до нас звертаються з різними проблемами щодо спірного майна, не пов'язаними з успадкуванням. Ми регулярно захищаємо інтереси клієнтів у таких питаннях, пов'язаних з майном:
- розділ майна;
- розділ майна колишнього подружжя;
- припинення права власності на частину майна у зв'язку з викупом незначної частки.
- відновлення прав власності через суд на майно у зв'язку зі знесенням державою нерухомості у зв'язку з викупом (який не відбувся);
- визнання майна особистою власністю клієнта;
- виправлення помилок у документах на майно, в тому числі на землю;
- пропонуємо послуги з переговорів і мирного врегулювання суперечок;
- складаємо проекти договорів (шлюбний договір, договір про розподіл майна, світове угоди для суду, інше);
- зняття та накладення арешту на майно;
- інше.

Однак, більша частина справ, пов'язаних з майном, вимагає особистої зустрічі з адвокатом і докладного вивчення документів.

Запис на консультацію та замовлення послуги з розділу майна подружжя за телефонами:

+38 (066) 744-54-43
+38 (063) 374-43-13
+38 (096) 735-35-76

Консультація відбувається в офісі за адресою: Харків, вул. Сумська, 53.
За бажанням клієнта, можна провести онлайн консультацію.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав