Реєстрація торгової марки (логотипа, товарного знака для товарів і послуг)

Наша компанія надає комплекс послуг з реєстрації торгової марки (логотипу, товарного знака для товарів і послуг).

Ціна послуги з супроводу реєстрації:

- від 2000 грн (один клас, п/б, словесне);

- від 2500 грн (один клас, п/б, комбіноване);

- від 3000 грн (один клас, кольорове).


Хочете дешевше, можете замовити реєстрацію товарного знака від 1000 грн (підготовка і подача заявки на реєстрацію торгової марки).

Офіційний попередній пошук на тотожність і схожість - від 1800 грн (один клас).

Торгова марка%

Зважаючи на те, що реєстрація торгового знака (логотипу, торгової марки) настільки затребувана і відпрацьована, що тепер можливо зареєструвати знак для товарів і послуг (логотип) за громадянами, фізичними особами-підприємцями, юридичними особами не тільки Харкова і Харківської області, а й Києва, Дніпра, Донецька, Полтави, Севастополя, Сімферополя, Львова.

Для замовлення реєстрації знака для товарів і послуг необхідно зателефонувати за номерами:

Харків: 066-74-45-443, 063-374-43-13,

Київ: (050) 130-20-20, (073) 130-20-20, (096) 130-20-02.

До переліку послуг під ключ входить:

- вибір класів і послуг у класі,

- формування заявки про реєстрацію знака для товарів і послуг (логотипу, торгової марки) в Україні та подача заявки,

- попередній пошук тотожності знака (логотипу, торгової марки) силами юриста,

- подання заявки на проведення офіційного попереднього пошуку тотожності знака (логотипу, торгової марки),

- подальше діловодство з реєстрації знака (логотипу, торгової марки),

- оплата зборів за реєстрацію знака для товарів і послуг (логотипу, торгової марки),

- отримання свідоцтва про реєстрацію знака для товарів і послуг (логотипу, торгової марки).

Також можливо замовити послугу, яка обмежується виключно подачею заявки на реєстрацію знака для товарів і послуг (логотипу, торгової марки).

 

Що Важливо знати перед початком процедури реєстрації знака!а) Товарний знак не повинен суперечити публічному порядку, принципам гуманності і моралі.


б) Товарним знаком може виступати практично будь-яке позначення, наприклад, слова, в тому числі власні імена, букви, цифри, графічні елементи, кольори і комбінації кольорів, а також будь-які комбінації таких позначень.

в) Не можна зареєструвати знак на позначення, зазначені у статті 6 Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг". Серед заборонених елементів для використання в реєстрації товарного знака - державні герби, прапори, державні символи, офіційні назви держав.

З детальним переліком елементів, позначень, які не можуть отримати правову охорону, можна ознайомитися тут: Підстави для відмови в реєстрації торгової марки, знака.Умовно роботу з реєстрації знака (логотипу, торгової марки) можна розділити на кілька блоків:

 

Формування та подання заявки на знак для товарів і послуг (логотип, торгову марку).


Власником прав інтелектуальної власності на товарний знак може бути як фізична особа, так і підприємець або юридична особа (далі - заявник). Зареєструвати знак для товарів і послуг можливо за кількома заявниками шляхом подання однієї заявки.

Юрист готує заявку на реєстрацію знака, яка повинна відповідати вимогам Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" і включає в себе зображення знака, словесний опис елементів знака і перелік послуг, на які буде поширюватися дія знака.

Після затвердження замовником (заявником) опису знака та переліку обраних послуг, заявка подається на реєстрацію до Державного підприємства "Український інститут промислової власності" (далі - ДП "УІПС").

Право на отримання свідоцтва на товарний знак має заявник, заявка якого подана раніше інших заявок.

Термін, протягом якого юристом формується заявка та подається до ДП "УІПС", становить від 1 до 3-х робочих днів. Як правило, тимчасові витрати на подачу заявки безпосередньо залежать від Замовника, від того скільки часу займе у Замовника затвердження опису знака та переліку послуг.

Звичайна реєстрація знака для товарів і послуг займає від 14 місяців. Якщо знак не кольоровий, один заявник і заявка охоплює один клас, то обов'язковий платіж становить 4000 грн.

Детальніше про оплату зборів і мит (офіційних платежів).

Офіційні платежі за реєстрацію знака складаються з:

1. Оплати збору за подання заявки (залежить від кількості заявників, кількості заявлених класів, реєстрацію знака в кольорі або чорно-білому форматі)

2. За прискорення реєстрації знака для товарів і послуг проводиться офіційна доплата.

3. За проведення попереднього пошуку ДП "УІПС" на тотожність знака.

4. За публікацію.

5. За видачу свідоцтва про право інтелектуальної власності на знак для товарів та послуг.

Точний розрахунок обов'язкових платежів на реєстрацію Вашого знака для товарів і послуг для Вас складе юрист Ящук Наталія безкоштовно.

Ви можете ознайомитися з повним переліком зборів за дії, пов'язані з реєстрацією знака для товарів і послуг тут

 

Діловодство з реєстрації знака для товарів і послуг (логотипу, ТМ).


Матеріали поданої заявки на знак для товарів і послуг (логотип, торгову марку) в ДП "УІПС" проходять кілька стадій:

  • Реєстрація матеріалів заявки, що надійшла, попередня експертиза та внесення відомостей до бази даних;
  • Встановлення дати подання заявки;
  • Формальна експертиза заявки та платіжного документа, що підтверджує сплату збору за подання заявки на реєстрацію знака;
  • Кваліфікована експертиза;
  • Підготовка до державної реєстрації та публікації;
  • Реєстрація знака для товарів і послуг та видача свідоцтва на знак.


Про проходження кожної стадії матеріалів поданої заявки ДП "УІПС" повідомляє заявника на адресу для кореспонденції. До діловодства входить підтвердження даних у повідомленнях ДП "УІПС", ведення листування, своєчасна оплата зборів та подання документів, що підтверджують оплату зборів, контроль проходження матеріалів заявки, своєчасне подання заперечення та

 

Коротко про право власності на товарний знак.


  • Право власності на знак засвідчується свідоцтвом. Отримати свідоцтво може сам заявник, його представник або його правонаступники.
  • Термін дії свідоцтва 10 років від дати подання заявки до ДП "УІПС".
  • Після закінчення цього часу термін дії свідоцтва може продовжуватися за клопотанням власника (його представника або правонаступників) щоразу на 10 років.
  • Обсяг правової охорони для знака визначається зображенням знака та переліком товарів і послуг, внесеним до реєстру. Тобто охоронна дія свідоцтва поширюється виключно на обрані Вами товари та послуги, зазначені в заявці.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав