Стягнення боргу за договором

У Господарському суді Харківської та Київської областей, в Апеляційному господарському суді Харківської області та Апеляційному господарському суді Київської області.

Завжди готові Вам допомогти! Можемо запропонувати Вам різні формати співпраці:

1. Класичний. Поетапна оплата за виконану роботу зі складання та подання документів, а також компенсації тимчасових витрат з представлення інтересів у судах, виконавчих службах та інших установах і організаціях. При цьому можливе повне або часткове авансування окремих етапів робіт.

2. Судовий. Повна попередня оплата фіксованої суми за ведення справи у всіх судових інстанціях незалежно від кількості і складності документів, а також кількості і тривалості судових засідань та інших тимчасових витрат.

3. Виконавчий. Авансування всіх робіт з подання інтересів щодо стягнення боргу за виданими судовими наказами (рішеннями суду) аж до зарахування відповідних сум на рахунки кредитора (клієнта) незалежно від обсягу майбутніх робіт.

4. Ефективний. Це робота на результат з максимальним дисконтом від суми боргу і мінімальним авансуванням трудовитрат по складанню документів. Вартість тимчасових витрат не враховується!

5. Комбінований. Різні варіанти співпраці з перерахованих вище, які найбільш задовольняють Вашим інтересам.

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію:

1) ми знаходимось в центрі Харкова - станція метро "Університет", вул. Сумська, 53

2) наші телефони:

+38 (063) 374-43-13
+38 (066) 744-54-43
+38 (096) 735-35-76Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав