Розстрочка (відстрочка) виконання рішення суду

У ситуації, коли у боржника немає аргументів проти позову кредитора про стягнення суми боргу і, разом з цим, є бажання зробити зобов'язання з виплати суми боргу за визначеним судом, з урахуванням побажань боржника, графіку, можна і потрібно використовувати правовий механізм розстрочення виконання рішення суду. Це одночасно, на наш погляд, допоможе зберегти перспективу подальших господарських відносин з кредитором (якщо це потрібно, звичайно), оскільки знання графіка погашення боргу кредитором і його реальне дотримання боржником краще невідомості і непередбачуваності примусового виконання рішення суду через органи Державної виконавчої служби, "сумно знамениті своєю невиконавчістю".

Заява про розстрочення рішення суду - процесуальний документ, який особливо потребує правової та документальної аргументації за допомогою надання аналізу законодавства, судової практики та приписів Верховного Суду України, а також документів, що підтверджують одночасно неможливість заплатити всю суму боргу відразу і можливість сплачувати періодичні платежі меншого розміру протягом певного боржником періоду.

Відстрочення виконання рішення суду підтверджується також, як і розстрочка, однак передбачає, в першу чергу, перенесення в часі дати початку погашення боргу. У той же час, відстрочка може включати в себе і розстрочку виконання рішення суду. Так, для здійснення, реалізація продукції якого має сезонний характер, погашення суми боргу, за відсутності інших джерел погашення, може бути прив 'язане в часі до періодів реалізації боржником такої продукції.

Наш досвід допоможе Вам правильно аргументувати заяву про розстрочення (відстрочення) рішення суду і домогтися бажаного результату.

Ми працюємо в Харкові і Харківській області, Києві та Київській області, а також у всіх регіонах України.

Наші телефони: Life:(063) 374-43-13), МТС (066) 744-54-43, KyivStar (068) 29-29-369.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав