Звільнення та скорочення

Звільнення працівника в точній відповідності до законодавства - це далеко не завжди просте завдання, оскільки, з одного боку, виникають помилки в оформленні документів і порушення процедури роботодавцем, а з іншого боку, можна наштовхнутися на опір скривдженого діями роботодавця працівника.

Роботодавцю потрібно бути особливо уважним при масових звільненнях при скороченні штату або посад, закритті підприємства, його реорганізації, звільненнях керівників і працівників, з якими існує напруженість у відносинах. Адвокат Ящук Н.А. має великий досвід у питаннях звільнення і скорочення персоналу.

Помилка загрожує адміністративною та кримінальною відповідальністю, відшкодуванням шкоди. Звертайтеся до адвоката Ящук Н.А. і проблем зі звільненням або скороченням можна буде уникнути! Юридична консультація та інші види юридичних послуг у кадрових питаннях.

Адвокат Ящук Н.А. знає, як Вам допомогти. Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію.

Ми знаходимось в центрі Харкова - станція метро "Університет", вул. Сумська, 53.

У адвоката є досвід успішних рішень подібних питань, звертайтеся!

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав