Оформлення розлучення з одночасним стягненням аліментів

Зветайтесь до нас і Ви не тільки швидко оформите розлучення, але і зможете стягнути аліменти на вигідних умовах.


Наша компанія надає такі послуги:


1. Розлучення з одночасним стягненням аліментів у цій же справі про розірвання шлюбу.
Замовлення такої послуги дуже вигідне, оскільки клієнт оплачує послуги адвоката в одному процесі, замість участі адвоката у двох справах - і розлучення, і аліменти.


Якщо Ви маєте намір ходити до суду самостійно і підтримка адвоката в суді у зв'язку з розлученням не потрібно, то Ви, відповідно, будете ходити до суду не так часто, як якщо б аліменти розглядалися окремо.


2. Також бувають випадки, коли можна стягнути аліменти на вигідних умовах за допомогою судового наказу. Тоді Ви оплачуєте весь процес всього за 1500 грн.

3. При замовленні двох окремих позовів (про розлучення та стягнення аліментів окремо), вартість послуг на другий позов йде зі знижкою.


Складання позову про розірвання шлюбу, збір документів і формування мита - 800 грн. Якщо поєднати вимоги з аліментами, то вартість позову за аліментами і розлученням в одному процесі становитиме 1500 грн.

Про нас Ви можете прочитати багато позитивних відгуків, прийти на консультацію у зв'язку з розірванням шлюбу і отримати відповіді на всі запитання, які Вас цікавлять.


Ми успішно практикуємо у вирішенні будь-яких сімейних питань, у тому числі пов'язаних з розірванням шлюбу за наявності дітей.

Замовити послугу оформлення розлучення з одночасним стягненням аліментів можна в офісі за адресою Харків, вул.Сумська, 47 (сірі двері, код 358), метро "Університет" (попередній запис за телефонами 063-37-44-313, 066-7-445-443).


Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав