Виділ частки зі спільної власності

 

Адвокат надає юридичні послуги з виділення частки (частини) із спільної власності, що регулюється статтями 364 та 370 Цивільного законодавства України.

Отже, якщо Ви власник певної кількість метрів, частини (частки) в квартирі або в будинку, то Ви маєте право на виділ і припинення прав спільної власності на будинок, квартиру.

Вступна юридична консультація безкоштовно.


Правова допомога адвоката при виділенні частини може полягати:

  • у попередній оцінці можливості виділення частки в натурі та оцінці перспективи справи,
  • у проведення переговорів та юридичний супровід укладення договору про виділення частки в натурі, який підлягає нотаріальному посвідченню,
  • у підготовці позову про виділення частки в натурі,
  • у підготовці клопотання про проведення судової експертизи з правильною постановкою питань,
  • в оскарженні результатів експертизи та ряд інших необхідних дій, пов'язаних з виділенням частини будинку, квартири в натурі.

 

Адвокат максимально забезпечить інтереси клієнта на отримання грошової компенсації за його частку на найбільш вигідних умовах:


  • у разі неможливості виділення (розділу) квартири, що перебуває у спільній частковій власності (відповідно до частини 2 статті 364 Цивільного законодавства України),
  • у разі неможливості розподілу квартири або іншого об'єкта, що перебуває у спільній сумісній власності подружжя (відповідно до частини 3 статті 370 Цивільного законодавства України та частини 2 статті 364 Цивільного законодавства України).Юридичні послуги надаються на території міста Харкова та області.

Для всіх регіонів України, Києва, Полтави, Луганська, Харкова, адвокатом можуть надаватися послуги з підготовки позовної заяви про виділення частини частки в натурі, заперечення і зустрічного позову. За необхідності адвокат бере участь у судовому розгляді з виїздом до Києва, Луганська, Чугуєва, Дніпра, Донецька.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав