Виплата вартості частини будинку, квартири

 

Адвокат Ящук Наталія допоможе Вам вирішити наболіле питання спільної власності на будинок, квартиру.

1) При незгоді власника отримати виплату частки.

Законодавством передбачена можливість виплати власнику частини його частки в квартирі, будинку, навіть тоді, коли він не хоче погоджуватися на таку виплату.

Як правило, власник може не погоджуватися на отримання відшкодування вартості його частини частки будинку (квартири) у грошовому вигляді у зв'язку з незгодою розміру пропонованої Вами суми.

Але вихід є - припинення права власності на частину будинку (частину квартири) шляхом виплати грошової компенсації, що можливо тільки через суд.

У вирішенні судових спорів щодо виплати частини частки квартири, будинку дуже багато нюансів. Без допомоги адвоката Вам точно не впоратися з цією проблемою.2) Оформити перехід права власності частки за допомогою нотаріуса або через суд?Оформити виплату вартості частини частки будинку (квартири) для Вас може обійтися значно дешевше, ніж платити нотаріусу за його послуги з укладення договору купівлі-продажу частки.


Оформлення купівлі-продажу частини будинку, квартири, пов 'язане витратами:

на проведення оцінки, яку зараз робить Київ. Така оцінка коштує від 1000 гривень.
на оплату послуг нотаріуса, що складе в районі 4000 гривень.

Через суд Вам обійдеться набагато дешевше переоформити перехід права власності на іншого власника.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав