Вартість реєстрації торгової марки і від чого вона залежить

При реєстрації торгової марки передбачена сплата низки офіційних платежів. Деякі з них є обов'язковими. Тобто без цього заявка далі рухатися не буде, а деякі сплачуються за бажанням Замовника.

Важливим є також правильне формування платіжних доручень, оскільки вони проходять стадію формальної експертизи. У платіжному дорученні має зазначатися код збору та номер заявки. Для правильного формування платіжного доручення, а також отримання консультації, Ви можете звернутися до нас для отримання необхідної інформації. А також фахівець Вам відкриє секрети при реєстрації знака.

Чи потрібно робити перевірку на тотожність і схожість, прискорення і заявляти знак у кольорі? Ви дізнаєтеся у фахівця з реєстрації торгової марки.

Телефони для запису на консультацію розміщені на сторінці контактів.

Серед офіційних обов'язкових платежів:

1. Оплата збору за подачу заявки - 4000 грн за один клас.

Якщо знак у кольорі, то плюс 500 грн.

2. Прискорення робиться за бажанням заявника.

Вартість прискорення залежить від низки нюансів:

- від знака (наявність кольору і комбінований знак чи ні);

- термін прискорення.

Проходження прискореної процедури реєстрації торгової марки за 10 місяців коштуватиме приблизно від 10000 грн (при одному Заявнику).


3. Оплата за публікацію та податки

Обов'язкові платежі, без сплати яких Ви не отримаєте свідоцтво права інтелектуальної власності. Орієнтовна вартість 500 грн.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав