Адвокат з економічних злочинів (кримінальних справ).

Компанія Адвокат Ящук і парнетри спеціалізується на господарських (економічних) і посадових злочинах, що відповідає профілю самої компанії, яка практикує і надає послуги також у галузі адміністративних і господарських спорів для бізнесу, реєстраційних, тендерних та інших послуг.

У сферу нашої компетенції і практики входять проблеми, пов'язані зі звинуваченням у фіктивному підприємництві, протидії законній підприємницькій діяльності, протиправному заволодінні майном підприємства, ухиленні від сплати податків і зборів, доведенні до банкрутства, шахрайстві з фінансовими ресурсами, незаконному використанні знака для товарів і послуг, фірмового найменування, розголошення комерційної або банківської таємниці, зловживання владою або службовим становищем, службовому підробленні, незаконному збагаченні, підкупі та інші господарські та посадові злочини.

Багаторічний досвід підказує, що дешевше звернутися до професіонала, адвоката у кримінальних справах (економічних злочинів). Не варто забивати голову хитросплетіннями законодавства і суперечностями судової практики! Не втрачайте свій час, нерви і гроші, звертайтеся до нас - ми приймемо удар на себе і Ваш головний біль стане нашою роботою, яку ми робимо на найвищому рівні!

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав