Представництво в суді

Представництво інтересів працівника або роботодавця в суді можливе за будь-якими спорами, що виникають у зв'язку з трудовими правовідносинами.

Це і незаконне звільнення, і невиплата заробітної плати, і ненадання відпусток або вихідних, і порушення порядку прийому на роботу та інші спори.


Адвокат Ящук Н.А. - досвідчений фахівець у трудовому праві, трудових спорах, дозволених у суді. Юридична консультація та інші види юридичних послуг у кадрових питаннях. У адвоката досвід успішних рішень подібних питань є, звертайтеся!

Багаторічний досвід підказує, що дешевше звернутися до професіонала. Не варто забивати голову хитросплетіннями законодавства і суперечностями судової практики! Не втрачайте свій час, нерви і гроші, звертайтеся до нас - ми приймемо удар на себе і Ваш головний біль стане нашою роботою, яку ми робимо на найвищому рівні!

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію:

1) ми знаходимось в центрі Харкова - станція метро "Університет", вул. Сумська, 53,

2) наші телефони: Life: +38(063) 374-43-13), МТС +38(066) 744-54-43, KyivStar +38(096) 735-35-76,

3) вартість консультації в офісі з вивченням усіх документів, обставин Вашої справи та застосовного до Вашої справи законодавства - 250 грн.

Якщо Вас цікавить поновлення на роботі, стягнення невиплаченої вчасно зарплати і середнього заробітку за час вимушеного прогулу, витребування трудової книжки або зміна причини звільнення в ній, а також інші питання, пов'язані з трудовими правовідносинами, телефонуйте Вашому адвокату Ящук Н.А.

Трудові спори можуть успішно вирішуватися із залученням державної інспекції з праці, прокуратури та інших державних органів і установ, здатних вплинути на роботодавця. Зрештою, суд поставить крапку в суперечці, однак це займе більше часу, ніж вирішення спору в позасудовому порядку.


Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав