Підтвердження права одноосібної участі у вихованні дитини

(право одноосібної опіки за рішенням суду) при виїзді на ПМП.

У деяких розвинених країнах, таких як Ізраїль, Туреччина або Німеччина, діють правила для мам-одинаків або тат-одинаків про необхідність підтвердження батьком (мамою, татом) того факту, що він має "всі права на дитину".

На жаль, нічим іншим, окрім як рішенням суду України, установи та чиновників іноземних держав переконати не вдасться. Довідка з Радбезу про те, що тато є батьком-одинаком, або витяг з книги актових записів про народження дитини на бланку з мокрою печаткою не допоможуть Вам вирішити цю проблему, оскільки не визнаються належними або допустимими документами для підтвердження права одноосібної опіки.

Для отримання зазначеного рішення суду необхідно підготувати пакет документів і правильно представити Вашу позицію в суді. Це під силу досвідченим адвокатам компанії "Адвокат Ящук і партнери". Ми вже отримували відповідні рішення судів України і надамо Вам якісну юридичну допомогу.

Ми надаємо послуги з повного супроводу ведення справи про судове підтвердження права одноосібної (виняткової) опіки силами адвоката (юриста) не тільки в Харкові і області, але також у Київській, Донецькій, Луганській областях, по всій Україні.

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію:

1) ми знаходимось в центрі Харкова (м. Харків, вулиця Сумська, 47, 1 поверх (вхід розташований за фасадом вулиці Сумська), за 100 метрів від виходу зі станції метро "Університет",

2) наші телефони: Life:) (063) 374-43-13МТС (066) 744-54-43KyivStar (096) 735-35-76


Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав