Заборона використання чужого майна

(спонукання судом припинити такі незаконні дії, усунення перешкод у користуванні майном).

У Господарському суді  справи, як правило, розглядаються швидко. Господарські суди, на відміну від місцевих судів, набагато відповідальніше ставляться не тільки до дотримання процесуальних термінів, але і в цілому, правильніше застосовують законодавство України при розгляді господарських справ, у тому числі справ за позовом про спонукання припинити незаконні дії щодо використання чужого майна.

Нерідкі випадки, коли позивач у подібній справі через технологічні особливості процесу виробництва товарів або надання послуг не може самостійно обмежити дії порушника своїх прав щодо незаконного використання свого майна. Наприклад, комунальне підприємство, що надає послуги з прийняття каналізаційних стоків в каналізаційну систему, не може просто перекрити засувку в системі трубопроводу, так як її може не бути взагалі або, якщо вона є, але такі дії, не узгоджені з нормами законодавства і договору, можуть призвести до аварії, забруднення навколишнього природного середовища або збитків самого порушника або третіх осіб і, як наслідок, до судових претензій!

Наша перша порада - зверніться до нас якомога раніше, не поспішайте викладати опоненту свою позицію в листуванні або спілкуванні і показувати Ваші "карти", виснажуючись у красномовстві і сарказмі! Шкоди від таких поспішних і емоційних дій, як правило, більше, ніж користі.

Наша команда юристів і адвокатів знає як Вам допомогти, як не зробити ще гірше і як крок за кроком рухатися до досягнення бажаного результату!)

Багаторічний досвід підказує, що дешевше звернутися до професіонала. Не варто забивати голову хитросплетіннями законодавства і суперечностями судової практики! Не втрачайте свій час, нерви і гроші, звертайтеся до нас - ми приймемо удар на себе і Ваш головний біль стане нашою роботою, яку ми робимо на найвищому рівні!

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію:

1) ми знаходимось в центрі Харкова - станція метро "Університет", вул. Сумська, 53.

2) наші телефони:

+38 (066) 744-54-43  
+38 (063) 374-43-13
+38 (096) 735-35-76


Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав