Спадкування земельного паю

Оформлення права власності на земельний пай при спадкуванні як за законом так і за заповітом можливо здійснити як в адміністративному (через приватного або державного нотаріуса), так і в судовому порядку.

Адміністративна процедура вступу в спадщину далеко не найпростіша юридична процедура, оскільки дуже часто в процесі вступу в права спадкування виникають проблеми, пов'язані з пропуском термінів для відкриття спадкової справи, з наявністю помилок у документах, у тому числі і в самому сертифікаті на земельний пай, з відсутністю оригіналів тих чи інших документів і багатьма іншими перешкодами для оформлення спадщини.

При цьому дуже важливо ще до звернення до нотаріуса звернутися до адвоката і виробити стратегію, оскільки далеко не завжди нотаріус може допомогти Вам вступити в права спадкування або зробити це оптимально за термінами і вартістю. Дуже часто вступити в спадщину можна тільки через суд, а в інших випадках краще вибрати комбінований шлях (через нотаріуса з використанням рішення суду).

Ми допоможемо Вам вибрати правильний варіант вирішення проблеми і реалізувати його.

В даний час ринок землі в Україні не розвинений і цінність сільськогосподарського земельного паю відносно невелика, проте з часом ситуація зміниться і земельний пай, залежно від його локації, звичайно, буде коштувати дорого. Тому не поспішайте здаватися при виникненні проблем при вступі в спадок на пай і, навпаки, поспішіть звернутися до нас, щоб вибрати правильний шлях оформлення права власності на земельний пай.

 

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію:

1) ми знаходимось в центрі Харкова - станція метро Університет, вул. Сумська, 47, код 358 (сірі двері праворуч від Медтехніки), 1-й поверх;

2) наші телефони:

Life:) (063) 374-43-13,

МТС (066) 744-54-43,

KyivStar (096) 735-35-76.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав