Позовна заява до господарського суду України

 

Позовна заява до господарського суду України (позов у господарському процесі) - найважливіший документ в ієрархії процесуальних документів, що подаються до господарського суду позивачем.

Для його складання потрібне знання приписів законодавства України, а також практики та рекомендацій Вищого Господарського суду України та Верховного суду України. Також важливо знання особливостей законодавчого регулювання і практики застосування норм, що регулюють окремі правовідносини і нюансів практики конкретного господарського суду і судді, який розглядає цю справу.

Компанія "Адвокат Ящук і партнери" має унікальний досвід складання позовних заяв, заперечень на них та інших процесуальних документів, а також ведення господарський справ у господарських судах України.

Ми регулярно беремо участь у судових засіданнях в Господарському суді Харківської області, у Харківському апеляційному господарському суді та інших господарських судах України.

Враховуючи ту обставину, що юрисдикція Харківського апеляційного господарського суду поширюється на Господарський суд Харківської області, Господарський суд Сумської області та Господарський суд Полтавської області, то в питанні перспективи якісного супроводу позову в господарському процесі вибір юридичної компанії для ведення справи в першій і другій інстанції одночасно дуже важливий. При цьому, вибираючи юридичну компанію для ведення справи в зазначених вище судах, не забувайте, що перспективу оскарження рішення суду в Харьківському апеляційному господарському суді з урахуванням його практики і персонального ставлення того чи іншого судді до тієї чи іншої категорії справ потрібно визначити заздалегідь.

У цьому питанні Ви цілком можете розраховувати на Компанію "Адвокат Ящук і партнери".

Наші телефони: 

 Life:) (063) 587-587-0

 МТС (066) 29-29-369

KyivStar (068) 29-29-369.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав