Реєстрація юридичної особи - юридичні послуги в Харкові

Ціна послуги з реєстрації юридичної особи всі послуги включені - 1500 грн.

Створення та офіційне оформлення ТОВ, ПП з будь-якою юридичною адресою в Харкові, Києві, Чугуєві, будь-якому місті Україні.

Термін 5-7 днів.

У вартість послуги з реєстрації входить:

- підготовка необхідних документів для реєстрації юридичної особи (статут, протокол, проект нот. довіреності),

- оплата збору за реєстрацію,

- отримання витягу з ЄДРПОУ після реєстрації ТОВ, ПП,

- послуга з отримання печатки,

- взяття на облік до фондів,

- отримання довідки статистики.

Послуги нотаріуса (350 грн нот. довіреність та нотаріальні підписи на статуті - якщо 1 засновник - 75 грн), вартість печатки - від 360 грн та мито за довідку статистики (80 грн) оплачуються додатково.

При реєстрації юридичної особи з кількістю засновників, з реєстрацією осіб, які можуть вчиняти дії без довіреності у кількості понад 1 - оплачується додатково 200 грн.

При реєстрації ТОВ у Харкові знижка на послугу з реєстрації ТМ, товарного знака, логотипу, бренду - 15%. Детальніше про реєстрацію ТМ.

Офіс юриста з реєстрації юридичної особи розташований за наступною адресою: місто Харків - станція метро "Університет", вул. Сумська, 47, код 358 (сірі двері праворуч від Медтехніки), 1-й поверх.

Телефони для консультації та записи в офіс: 063-3-7-44-313, 066-7-445-443.

Юрист Наталія Анатоліївна Ящук надає послуги зі створення та реєстрації юридичних осіб будь-якої форми господарювання. Оперативно, якісно і в стислі терміни буде проведена реєстрація Вашого підприємства у вигляді акціонерного товариства, товариства з обмеженою відповідальністю, приватного підприємства по Харкову і Харківській області, в місті Чугуєві.

Ціни на реєстраційні послуги низькі по всій Україні.

Створення та реєстрація юридичної особи - це складний і тривалий процес, що вимагає спеціальних знань і навичок, якими володіє Ящук Наталія. Послуга з реєстрації надається юристом як під ключ, так і може надаватися окремий супровід і допомога на будь-якому етапі при вирішенні різних питань.

Також юристом надається послуга з абонентського юридичного обслуговування юридичних осіб.


Общее о создании и регистрации юридического лица

 

Реєстрація юридичної особи складається з таких етапів:

1.1. Безпосередньо реєстрація юридичної особи в реєстраційній службі (внесення даних до ЄДРПОУ про товариство з обмеженою відповідальністю, про приватне підприємство та про інших створених юридичних осіб)

Сама реєстрація (внесення даних до ЄДРПОУ) - найбільш трудомістка ділянка роботи з реєстрації нової юридичної особи. На цій стадії перед юристом стоять такі завдання:

  • Консультування засновника (власника) за формою майбутнього юридичної особи, про розмір і способи формування статутного капіталу, про види діяльності (КВЕД), надання допомоги та інформації при виникненні будь-яких питань, пов'язаних з реєстрацією.
  • Підготовка установчих документів для проведення реєстрації.

Основним установчим документів є статут підприємства, організації, установи. Юрист на підставі чинного законодавства розробляє проект статуту, враховуючи при цьому всі побажання засновника (власника), обрану організаційно-правову модель підприємства. Також новостворене підприємство може діяти на підставі модельного статуту. Далі юрист супроводжує засновника (власника) до нотаріуса, де за заздалегідь підготовленим юристом проектом довіреності, оформляється довіреність на особу, уповноважену на реєстрацію, робиться нотаріальна копія довіреності та засвідчується підпис засновника (власника) на двох примірниках статуту.

Для реєстрації (внесення даних до ЄДРПОУ) юристом особисто подаються до реєстраційної служби такі документи:

 

Заповнена реєстраційна картка Форма 1 (два примірники);
Оригінал протоколу (рішення) або його нотаріальна копія про створення юридичної особи;
Статут у двох примірниках (із нотаріально засвідченим підписом засновника (власника);
Документ, що підтверджує внесення плати на проведення реєстрації юридичної особи, утвореної шляхом створення нової юридичної особи (обов'язково оригінал з мокрою печаткою банку);
Запит на витяг з ЄДРПОУ (запит на витяг з ЄДРПОУ) і документ, що підтверджує внесення плати за витяг (витяг з ЄДРПОУ).

Додатково державному реєстратору подається папка на зав'язках, файл і 10 аркушів паперу А-4.

Подання запиту з вищевказаними документами на витяг (витяг з ЄДРПОУ) є важливою дією. Це пояснюється тим, що без вилучення з ЄДРПОУ активізація повної працездатності нової юридичної особи призупиниться на стадії відкриття рахунку. Витяг з ЄДРПОУ (вітяг з ЄДРПОУ) є обов'язковим документом для нотаріального оформлення картки зі зразками підписів, яка потрібна в будь-якому банку для відкриття рахунку підприємства.


Кінцевим результатом на стадії реєстрації юридичної особи в ЄДРПОУ є отримання юристом виписки з ЄДРПОУ про нову зареєстровану юридичну особу, примірника статуту, зареєстрованого реєстраційною службою та витягу з ЄДРПОУ.

Термін надання послуги з реєстрації юридичної особи (внесення даних про нову юридичну особу в ЄДРПОУ) від 3-х до 7-ми робочих днів.

 

1.2. Отримання довідки з керування статистикою

Цей етап складається з подачі юристом в управління статистики динних про підприємство, оплати необхідних платежів та отримання довідки статистики (статдовідки).

Термін надання послуги до трьох робочих днів - з моменту отримання витягу з ЄДРПОУ.1.3. Замовлення та отримання печатки для товариства з обмеженою відповідальністю, приватного підприємства, інших юридичних осіб. Швидко і дешево!

Юристом надаються послуги з супроводу отримання всіляких печаток та штампів для товариства з обмеженою відповідальністю, приватного підприємства, акціонерного товариства та інших юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, лікарів, адвокатів, нотаріусів.

Печатки бувають прості (без захистів) і за зовнішнім та внутрішнім полем печатки. Також можливо замовити печатку з ескізу печатки клієнта або вставити в печатку вже наявний на озброєнні цікавий клієнта елемент, при потребі відредагувати його.

Зважаючи на тривалу співпрацю Ящук Наталії Анатоліївни з граверною майстернею, при виготовленні печатки, штампа на клієнта поширюється знижка до 10 відсотків від вартості послуги (знижка на обов'язковий офіційний платіж з виготовлення печатки граверної майстерні).

Термін виконання послуги з виготовлення печатки, штампа від одного до 2-х робочих днів.1.4. Відкриття рахунку

Надаються послуги з відкриття юристом рахунків підприємства в гривні, валютних рахунків у будь-якому банку України. Перед відкриттям рахунку потрібно обов'язково отримати довідку зі статистики на підприємство, організацію, установу і виготовити печатку.


Процедура відкриття рахунку складається з таких дій:

 

  • Підготовчий етап, який складається зі збору пакета документів, виготовлення нотаріальної копії статуту, нотаріальне оформлення картки із зразками підписів.
  • Відкриття рахунку. Робота може проводитися юристом самостійно, без участі директора, якщо юрист наділений такими повноваженнями довіреністю. У банк подається пакет документів, заповнюється анкета і заявка на відкриття рахунку. Про відкриття рахунку банк повідомляє підприємство, установа, організація в листі з обов'язковим зазначенням усіх банківських реквізитів.1.5. Реєстрація логотипу (торгового знака, торгової марки)

Ящук Наталія Анатоліївна - фахівець у сфері інтелектуальної власності, зокрема реєстрації логотипу (торгового знака, торгової марки).

Швидко і якісно Ви зможете зареєструвати логотип (торгову марку, товарний знак). Детальна інформація про послугу розміщена в розділі реєстрація торгової марки (товарного знака, логотипу).

 

Також юристом надається юридична консультація та допомога у вирішенні будь-яких питань, пов'язаних з подальшою діяльністю підприємства. Наприклад, юрист регулює питання щодо взаємодії з органами податкової служби, ставить на облік до фондів, консультує з питань оформлення найманого працівника, стягнення заборгованості та інше.

 

Юрист проконсультує Вас у вирішенні наступних питань:
- державна реєстрація товариства з обмеженою відповідальність (ТОВ), приватного підприємства (ПП), акціонерного товариства (АТ), нюанси за кожною організаційно-правою формою,
- порядок створення підприємства, установчі документи, функціонування підприємства на підставі модельного статуту ("статуту"),
- формування статутного капіталу, відсутність законодавчих вимог до розміру статутного фонду - хоч одна гривня,
- призначення директора,
- перелік та форма необхідних документів до державної реєстраційної служби для внесення даних до ЄДРПОУ,
- до якої адреси місцезнаходження краще прив'язувати підприємство,

- обов'язкові атрибути юридичних осіб (печатка, розрахунковий рахунок у банку, Клієнт-Банк, касовий апарат при використанні готівкових розрахунків, документи про взяття на облік до фондів, свідоцтво платника податків, дозвіл на торгівлю),
- реєстрація торговельного знака для товарів і послуг - як інструмент для впізнаваності, індивідуальності, успішності господарської діяльності підприємства,
- оформлення найманих працівників, особливості та секрети.


Юридичні послуги державної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців здійснюються 2001 - 2021 рр.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав