Розірвання шлюбу, розлучення через суд

У максимально швидкі терміни Вам допоможе оформити розлучення Адвокат Ящук Наталія Анатоліївна. Складання та подання позовної заяви про розлучення в Харкові, області, по всій Україні.

Ми позбавимо Вас від подібних негативних наслідків і переносів слухань у суді спочатку підготувавши правильні документи. Ми подамо повний пакет документів до суду і складемо грамотно позовну заяву, що забезпечить Вам швидке розлучення і отримаємо обґрунтоване рішення суду про розірвання шлюбу.

Розлучення гарантовано пройде швидше! Зі знаннями юриста про тонкощі підсудності, правильність написання позову і маючи практику в шлюборозлучних справах.

Навіть за наявності згоди другого чоловіка при неправильному складанні позову не юристом часто допускаються такі помилки:

- помилково визначається підсудність,

- у позові зазначаються не всі необхідні дані,

- не сплачується судовий збір,

- прикладається неповний пакет документів до позову,

- допускається безліч інших помилок, в результаті яких суд з формальних підстав розтягує Вашу справу про розірвання шлюбу на роки.

Судове представництво. Також Ви можете отримати рішення суду про розірвання шлюбу не відвідуючи суд (процедура передбачає участь у засіданнях).


Звертайтеся і Ви обов'язково залишитеся задоволені результатами!

Офіс розташований - станція метро "Університет", вул. Сумська, 53.

Запис за номерами телефонів: +38-066-7-445-443, +38-063-3-7-44-313.

 

Загальне про розірвання шлюбу (оформлення розлучення) через суд:

Якщо у Вас є неповнолітня дитина або другий чоловік не дає згоди на розірвання шлюбу, то в таких випадках розлучення можна оформити тільки через суд.

Заборона на розірвання шлюбу через суд: під час вагітності дружини і до досягнення дитиною одного року від моменту народження.

Способи розірвання шлюбу:

1. Особливості розірвання шлюбу (оформлення розлучення) судом на підставі спільної заяви подружжя, яке має дітей. Тобто, розірвання шлюбу за обопільною згодою подружжя в порядку статті 109 Сімейного кодексу України.

До суду подаються такі документи:

  • Спільна заява подружжя.
  • Договір про те, з ким проживатимуть діти. У договорі також визначається порядок участі у вихованні батька, який проживатиме окремо (договір у простій письмовій формі).
  • Нотаріально посвідчений договір про розмір аліментів на дитину.
  • Оригінал свідоцтва про шлюб.


Слід звернути увагу, що суд виносить рішення про розірвання шлюбу не раніше одного місяця з дня подачі спільної заяви подружжя. Ця імперативна норма про термін міститься в частині 4 статті 109 Сімейного кодексу України. Отже, якщо Ви плануєте укласти новий шлюб найближчим часом, то Вам слід враховувати, що судова процедура розірвання шлюбу займе не менше півтора місяця. Приблизно від 35 днів на рішення суду, 10 днів на набуття рішенням законної сили і до 5 днів на реєстрацію розірвання шлюбу в РАЦС.

Потрібно отримати розлучення в більш короткі терміни і є згода другого чоловіка? Звертайтеся, адвокат Ящук Н.А. допоможе Вам! Досвідчений адвокат до Ваших послуг!

2. Особливості розірвання шлюбу (оформлення розлучення) судом на підставі позовної заяви. У порядку статті 110 Сімейного кодексу України.

Це отримання розлучення через суд, коли є якась суперечка між подружжям. Суперечка може бути як у самій відсутності згоди на розлучення, так і існування розбіжностей чоловіка і дружини на визначення місця проживання дитини після розлучення батьків.

Загальне в процедурі після отримання рішення суду про розірвання шлюбу - це обов'язкова реєстрація рішення суду в РАЦС.

Відповідно до частини 2 статті 114 Сімейного кодексу України, рішення суду про розірвання шлюбу, яке набуло чинності, відсилається судом до органів РАЦС. Однак на практиці суди часто просто ігнорують виконання цієї норми або ж, то в силу відсутності конвертів або з інших причин, не відсилають рішення про розлучення в органи РАЦС.

Адвокатом надається ввідна юридична консультація безкоштовно (до 5 хвилин).

Ви можете поставити будь-які запитання щодо:порядку розлучення через суд, особливостях розірвання шлюбу,

  • способах розлучення через суд,
  • нюансах розлучення на підставі позовної заяви або спільної заяви подружжя,
  • адвокат відповідача та інші послуги.

 

Розірвання шлюбу через суд. Послуги адвоката 2021 р.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав