Отримання документів для початку і закінчення будівництва

 

Команда юриста Ящук Наталії Анатоліївни проконсультує Вас і надасть правову допомогу з усіх спірних питань у сфері будівництва.


Документами для початку будівництва є:

  • дозвіл на початок будівництва,
  • акт введення об'єкта в експлуатацію,
  • свідоцтво про право власності на об'єкт будівництва та інші документи.


Нюансів у сфері будівництва більш ніж достатньо.

Наприклад, Вам потрібно провести до себе на ділянку газопровід високого тиску і залишити його у себе у власності (на балансі) у вигляді об'єкта нерухомості, а не сукупності поліетиленових труб, редукторів і газорозподільної підстанції шафового типу (тобто рухомого майна).

Якщо Ви вкладаєте чималі гроші в цей технічний об 'єкт, то навіщо передавати його у власність газовому господарству.

Мета юриста, звичайно ж, оформити цей об 'єкт технічного призначення у власність, тобто з документами про власність і договором на обслуговування з газовим господарством. Що надалі захистить Ваші інвестиції в його будівництво при продажу. Зробити це не просто, але можливо.

У нас є відповідний успішний досвід.

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію:

1) ми знаходимось в центрі Харкова (м. Харків, вулиця Сумська, 47, 1 поверх (вхід розташований за фасадом вулиці Сумська), за 100 метрів від виходу зі станції метро "Університет",

2) наші телефони: Life:(063) 374-43-13), МТС (066) 744-54-43, KyivStar (096) 735-35-76


Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав