Позбавлення батьківських прав дистанційно

Не зважаючи на виключну складність цього судового процесу, ми можемо все зробити від самого початку і до завершення без присутності клієнта та дитини (дітей)!

При цьому мова може йти і про випадки коли другий з батьків, що позбавляється батьківських прав, не має реєстрації місця проживання та/або невідомо де знаходиться.

Клієнт (батько або матір дитини) може знаходитись в будь-якій точці планети, але має підтримувати з нами систематичний зв’язок, відправляти певні документи звичайною або електронною поштою.

Рішення суду про позбавлення батьківських прав може знадобитися, наприклад, матері дитини, яка перебуває з дитиною в Канаді, Ірландії, Ізраїлі або іншій державі та здійснює там відповідні погоджувальні міграційні процедури для оформлення свого статусу та статусу дитини з метою подальшого перебування в такій державі.

+38 (063) 374-43-13
+38 (066) 744-54-43
+38 (096) 735-35-76

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав