Встановлення факту проживання однією сім'єю

 

Досвідчений адвокат у спадкових справах.

Встановлення факту проживання однією сім'єю - категорія цивільних справ, що часто мають безпосереднє відношення до спадкування. При цьому встановлення факту проживання однією сім'єю може розглядатися як окрема вимога, так і в сукупності з іншими вимогами майнового або немайнового характеру, наприклад, з вимогою про визнання права власності на частину або все нерухоме майно і навіть, з вимогою про визнання розірвання шлюбу фіктивним.

Не всі знають, що факт проживання однією сім'єю може встановлюватися не тільки щодо чоловіка і дружини, які перебувають у фактичних шлюбних відносинах, а й щодо інших родичів.

Від правильної підготовки до справи в плані збору доказів, а потім і грамотного представництва в суді залежить багато в плані перспективи успадкувати те чи інше майно.

Ми знаємо як вести дану категорію справ і маємо незамінний досвід, який Вам стане в нагоді! Вам потрібен досвідчений адвокат у спадкових справах.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав