Оскарження дій патрульної поліції (ДПС)

Багаторічний досвід підказує, що дешевше звернутися до професіонала. Не варто забивати голову хитросплетіннями законодавства і суперечностями судової практики! Не втрачайте марно свій час, нерви і гроші, звертайтеся до нас - ми приймемо удар на себе і Ваш головний біль стане нашою роботою, яку ми робимо на найвищому рівні!

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію:

1) ми знаходимось в центрі Харкова - станція метро "Університет", вул. Сумська, 53,

2) наші телефони: Life +38(063) 374-43-13, МТС +38(066) 744-54-43, KyivStar +38(096) 735-35-76,

3) вартість консультації в офісі з вивченням усіх документів, обставин Вашої справи - 250 грн,

4) вартість підготовки позовної заяви (скарги) - від 400 грн залежно від обсягу та складності роботи,

5) послугу підготовки позовної заяви (скарги) можна замовити онлайн, після передоплати на карту банка.

 

Адвокат Ящук Н.А. радить всім водіям бути пильними в дорозі і при спілкуванні з патрульною поліцією (інспектором ДПС), послідовно і наполегливо відстоювати свою позицію, не підписувати, без попереднього прочитання та обмірковування, протокол про адміністративне правопорушення, постанову у справі про адміністративне правопорушення, схему ДТП та інші.

 

Дуже часто своєчасне звернення до адвоката призводить до грамотного оскарження протоколів і постанов патрульної поліції, а також інших документів або дій патрульної поліції.


Безпосередньо після ДТП або просто в момент зупинки патрульною поліцією і пред'явлення необґрунтованих претензій через підвищене хвилювання і стресу його учаснику дуже складно зосередитися і правильно давати пояснення, уважно читати і слухати, аналізувати.


Тому наполегливо рекомендуємо звернутися до юриста або адвоката. Адвокат Ящук Н.А. володіє цінним досвідом і знаннями в цій сфері.


Адвокат Ящук Н.А. консультує в офісі і здійснює виїзні консультації. Можливий терміновий виїзд на місце ДТП або термінова консультація по телефону.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав