Оскарження рішень Держгеокадастру в Харківській, Сумській, Полтавській областях

 

 

Юрист (адвокат) з адміністративних спорів

 

Незаконне рішення Держгеокадастру в Харківській, Сумській, Полтавській областях оскаржується в Харківський окружний адміністративний суд, Харківський апеляційний адміністративний суд і Верховний суд України!

Для такого оскарження необхідно ретельно переконатися в наявності відповідних фактів (формальних доказів) для обґрунтування позову і знати практику конкретного суду з даної категорії справ!

Якщо Вам "це не по зубах", то ми допоможемо і представимо Ваші інтереси на всіх стадіях адміністративного процесу, починаючи з Харківського окружного адміністративного суду.

Багаторічний досвід підказує, що дешевше звернутися до професіонала. Не варто забивати голову хитросплетіннями законодавства і суперечностями судової практики! Не втрачайте свій час, нерви і гроші, звертайтеся до нас - ми приймемо удар на себе і Ваш головний біль стане нашою роботою, яку ми робимо на найвищому рівні!

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію:

1) ми знаходимось в центрі Харкова - станція метро "Університет", вул. Сумська, 47, код 358 (сірі двері праворуч від Медтехніки), 1-й поверх,

2) наші телефони: Life:) (063) 587-587-0, МТС (066) 29-29-369, KyivStar (068) 29-29-369,

3) вартість консультації в офісі з вивченням усіх документів, обставин Вашої справи - 350 грн.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав