Розірвання кредитного договору з банком

 

З банком набагато легше укласти договір, ніж розірвати на взаємовигідних умовах, тому що банк влаштовує тільки торжество власної вигоди і ніяк інакше. З цією установкою банк укладає договір, щось змінює в ньому, розриває його або йде до суду. Пам'ятайте про це!

Банк - це не тільки мішок з грошима! Це також потужна бюрократична машина, броньована дорогою юридичною бронею! Однак, машина ця далека від досконалості і ми знаємо як успішно протистояти банку.

Переговори з банком можуть мати успіх, як правило, якщо Ви готові платити за зобов'язаннями, даними банку, хоча б частково. В іншому випадку потрібно звертатися до суду для розірвання кредитного договору. Як правило, ми, як юристи, не витрачаємо багато часу на переговори з банком і відразу подаємо позов до суду.

Сьогодні допомогти позичальнику може Закон "Про захист прав споживачів" (далі - Закон), стаття 11 якого насамперед та й сам Закон в цілому, дійсно містить ряд додаткових гарантій для споживача кредитних послуг.

Саме "може" допомогти, а не "обов'язково допоможе", тому що,

  • по-перше, банки не поспішають суворо і неухильно виконувати законодавство, що захищає споживача,
  • а по-друге, і Вам слід бути дуже обачними.


Незважаючи на те, що договори в банках дуже об'ємні і їх готують кваліфіковані юристи, недоліки в них все ж є, а часом зустрічаються і грубі порушення законодавства. Це вимагає від юриста, який вивчає Ваш договір та інші документи з банком, високої кваліфікації, старанності та аналітичного складу розуму.

Адвокат Ящук Н.А. знает слабые места в работе банков с заемщиками и поможет Вам использовать их с выгодой для себя.

Однак, незважаючи на шаблонний принцип роботи банків, схеми кредитування і зміст документів двох клієнтів одного і того ж банку можуть відрізнятися. Тому ретельний попередній аналіз документів адвокатом вкрай важливий і є головною умовою якісної консультації!

Не впадайте у відчай і ніколи не здавайтеся, не вірте тим, хто твердить, що у Вас нічого не вийде, тим більше, якщо це представник банку. Звертайтеся до команди юристів адвоката Ящук Н.А. і ми докладемо всіх зусиль, щоб справедливість восторжествувала і щоб на максимально вигідних для Вас умовах розірвати кредитний договір.

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію:

1) ми знаходимось в центрі Харкова (м. Харків, вулиця Сумська, 47, 1 поверх (вхід розташований за фасадом вулиці Сумська), за 100 метрів від виходу зі станції метро "Університет",

2) наші телефони:

Life:) (063) 374-43-13,

МТС (066) 744-54-43,

KyivStar (096) 735-35-76

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав