Позбавлення батьківських прав матері дитини (дітей)

Сімейні адвокати нашої компанії спеціалізуються на справах різної складності, серед яких справи про позбавлення батьківських прав займають особливе місце.
Позбавлення саме матері дитини є більш складною справою в порівнянні зі справою, де відповідачем виступає батько дитини (дітей), що відображається як на більш вибагливих вимогах служби у справах дітей, так і на більшій увазі суду до такої справи.
Треба враховувати, що практика розгляду цієї категорії справ Верховним Судом України втілюється у відповідних постановах цього суду, які з'являються систематично та нерідко змінюють позицію Верховного Суду, що викладена раніше в інших постановах при розгляді інших судових справ. В той же час застосування такої практики Верховного Суду є обов'язком учасників процесу та суду. Дуже важливі рішення Верховного суду України по цій категорії справ з'явилися саме під час збройної агресії РФ (війни).
Незважаючи на складність цієї категорії справ ми долаємо труднощі, що виникають, та досягаємо поставлених завдань, супроводжуючи справу як на стадії розгляду на засіданні служби у справах дітей, так і на стадії розгляду справи судом.

+38 (063) 374-43-13
+38 (066) 744-54-43
+38 (096) 735-35-76

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав