Складання трудових контрактів та договорів

 Щоб правильно оформити трудовий договір або контракт - потрібно зовсім небагато: великий досвід роботи юристом у цій галузі!) Нюансів більш ніж достатньо. Адвокат Ящук Н.А. і її команда впораються з будь-яким завданням!

Неправильна дія або повна бездіяльність може призвести до поновлення на роботі звільненого співробітника, виплати заробітної плати за весь час його вимушеної відсутності на роботі, відшкодування моральної шкоди, виправлень у трудовій книжці або навіть до кримінальної відповідальності! Адвокат (юрист) Ящук Н.А. володіє високою кваліфікацією! У адвоката є досвід успішних рішень подібних питань, звертайтеся.

Адвокат Ящук Н.А. знає, як Вам допомогти. Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію.

Ми знаходимось в центрі Харкова - станція метро "Університет", вул. Сумська, 47, код 358 (сірі двері праворуч від Медтехніки), 1-й поверх.Юридична консультація та інші види юридичних послуг у кадрових питаннях.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав