Продовження терміну прийняття спадщини

 

Нерідкі випадки пропуску спадкоємцями встановленого Цивільним кодексом України строку для прийняття спадщини.

Причини пропуску терміну прийняття спадщини можуть бути різними:

  • перебування в лікарні,
  • перебування в тривалому закордонному відрядженні,
  • банальне незнання про обмеження права на вступ у спадщину шестимісячним терміном або введення спадкоємця в оману про такий термін іншим спадкоємцем, зацікавленим у неприйнятті спадщини незнайманим конкурентом.


Так чи інакше, пропустивши 6-місячний термін для прийняття спадщини, Ви отримаєте відмову в нотаріальній конторі і змушені будете звернутися до суду з позовом про продовження терміну на прийняття спадщини.

Важливо знати, що позов пред'являється до спадкоємців, які вже вступили в спадщину, а в разі, якщо вони ще не встигли це зробити, до відповідної територіальної громади. Однак, на практиці подача лише позову є недостатніми діями спадкоємців, які пропустили термін на прийняття спадщини.

Відразу ж після подачі позову потрібно вжити відповідних заходів для того, щоб інші спадкоємці не встигли отримати документ про спадкування і продати якесь майно!

Адвокат Ящук Н.А. прийме відповідні заходи, щоб захистити Ваші інтереси не тільки в суді, але і від протиправних посягань інших спадкоємців.

Вимоги до позову про продовження термінів (поновлення термінів) на прийняття спадщини:

  • Підготовка такого позову потребує ретельного аналізу фактичних причин пропуску встановлених законодавством строків на прийняття спадщини.
  • Підготовка обґрунтування позову з додатком відповідних документів, оскільки згідно Цивільного кодексу України та судової практики далеко не будь-які причини пропуску цього терміну вважаються поважними і вже точно такою причиною не може бути відсутність у спадкоємця інформації про такий термін.


Не впадайте у відчай якщо Ви не бачите поважних причин пропуску такого терміну на прийняття спадщини, навіть якщо спадкоємець (-ці) вже продав будь-яке майно або його частину.

Ми допоможемо Вам правильно і глибоко дослідити ситуацію, що склалася, і разом з Вами знайдемо вагомі аргументи для суду, а після продовження судом терміну на вступ Вами у спадщину, допоможемо Вам оскаржити право власності інших спадкоємців на вже оформлене у власність майно або отримати грошове відшкодування у відповідній частині за продане іншими спадкоємцями майно!

Пам'ятайте, що зацікавлені особи в неприйнятті Вами спадщини завжди готові "допомогти" Вам неправильною порадою, неправдивою інформацією або ненаданням відповідної інформації. Тому будьте обережні, перевіряйте інформацію, що надходить до Вас, і обов'язково зверніться до Вашого адвоката Ящук Н.А.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав