Адвокатом надаються послуги з отримання офіційного документа про відсутність обмежень на виїзд за кордон. Ці документи про відсутність обмежень на виїзд за кордон видає Київ.

У ситуації, коли терміново потрібно виїжджати за кордон, але з якихось причин є сумніви на предмет безперешкодного виїзду, краще перевірити є обмеження на виїзд чи ні.

І зрозуміло, що в ситуації, коли потрібно швидко збиратися, дізнаватися особливості країни, яку Ви плануєте відвідати, набагато продуктивніше буде довіритися юристу і покласти на нього отримання документа (довідки) про відсутність обмежень щодо виїзду за кордон, ніж перелопачувати інтернет самому і витратити купу часу тільки лише на підготовку запиту.

Такий запит потрібно правильно підготувати, додати потрібні документи, а також витратити час на його відправку. Не знаючи як найшвидше це зробити, Ви можете втратити до трьох днів на надсилання такого запиту.

Вартість юридичної послуги з підготовки та відправлення запиту про відсутність обмежень на виїзд за кордон коштує 300 грн. Клієнтом додатково оплачуються поштові витрати.

Замовити послугу Ви можете не виходячи з дому, відправивши на електронну пошту дані і необхідні для запиту документи і зробивши оплату на картку.

Вартість послуги - 500 грн.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав