Оскаржити дії або бездіяльності органів Пенсійного фонду України, відсудити Вашу пенсію, пенсію Вашого годувальника, заборгованість з нарахованої, але не виплаченої пенсії, отримати одноразову виплату і багато іншого допоможуть Вам здійснити адвокати юридичної компанії "Адвокат Ящук і партнери".
Багаторічний досвід підказує, що дешевше звернутися до професіонала.

Не варто забивати голову хитросплетіннями законодавства і суперечностями судової практики! Не втрачайте свій час, нерви і гроші, звертайтеся до нас - ми приймемо удар на себе і Ваш головний біль стане нашою роботою, яку ми робимо на найвищому рівні!

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію:

1) ми знаходимось в центрі Харкова - станція метро "Університет", вул. Сумська, 53,

2) наші телефони: Life: +38(063) 374-43-13), МТС +38(066) 744-54-43, KyivStar +38(096) 735-35-76,

3) вартість консультації в офісі з вивченням усіх документів, обставин Вашої справи - 250 грн,

4) вартість підготоки позовної заяви (скарги) - від 700 грн залежно від обсягу та складності роботи.

Спори, пов'язані з оскарженням дій посадових осіб і самих актів державних органів, належать до окремої категорії справ, називаються адміністративними і однією зі сторін у них завжди виступає суб'єкт владних повноважень, який порушив Ваші права. Скажімо чесно - боротися з державою в особі Пенсійного фонду України дуже складно, але можливо і потрібно.

Адвокат (юрист) з пенсійних питань Ящук Н.А. володіє чималим досвідом і компетенцією для ведення даної категорії справ щодо оскарження дій Пенсійного фонду України осіб на найвищому рівні.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав