Сімейний адвокат Київ

Розуміння особливостей сімейних конфліктів та напрямків їх вирішення, допомога у розв'язанні спорів між подружжям, дітьми та їх батьками - це компетенція сімейного адвоката.

Зменшення або збільшення суми аліментів, зміна способу їх стягнення, стягнення боргу або пені по аліментам, розлучення подружжя, поділ їх майна у судовому чи договірному порядку, вирішення аліментарних питань за допомогою нотаріальних договорів, врегулювання порядку участі у вихованні дітей (дитини) на договірній основі або за допомогою органів опіки, а також примусово (через суд), дозвіл на виїзд матері з дитиною з України без згоди батька дитини - ці та багато інших послуг сімейного адвоката в Києві надаються компанією "Адвокат Ящук та партнери".

Київ є лідером серед регіонів України, як по кількості зареєстрованих шлюбів так і по кількості розлучень. Цю статистику трохи пом'якшує те, що відсоток розлучень по відношенню до шлюбів в Києві самий низький саме завдяки великій кількості зареєстрованних шлюбів.

Це говорить про найбільшу міграцію молодих сімей саме до Києва, лідерство Києва в біснес-активності серед регіонів України та його надвелику популярність.


За сукупною кількістю сімейних проблем, що потребують участі сімейного адвоката, Києв також є лідером серед регіонів України.

В нашій компанії кілька професійних сімейних адвокатів. Ми завжди готові Вам допомогти!

Телефони в Києві:

050 130-2020
073 130-2020
096 735-3576

Офіс в Києві: вул. Велика Васильківська, 68, 1 під'їзд, 2 поверх, офіс 2

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав