Спадкування в Україні

На жаль, успадкування завжди пов'язане зі смертю спадкодавця і це накладає свій відбиток на поведінку спадкоємців. Емоції, важкі переживання між близькими родичами у зв'язку зі смертю одного з них дуже часто призводять до неуважності і затягування процесів і, як наслідок, до порушення вимог законодавства. З іншого боку, коли мова йде про успадкування цінних речей, таких як, житловий будинок, квартира, земельна ділянка, завжди і теж, на жаль, проявляються найгірші людські якості, пов'язані з бажанням усунути від спадщини інших претендентів. Тому спадкоємцю потрібно бути уважним і обережним у такій справі і я наполегливо рекомендую Вам звернутися до адвоката.

При спадкуванні в Україні потрібно враховувати такі моменти:

- для прийняття спадщини існує певний термін та відновлення терміну на прийняття спадщини. У разі пропуску терміну - не завжди проста справа;

- незважаючи на наявність заповіту можна виявити осіб, які мають право на обов'язкову частку у спадщині;

- до спадкоємця також переходять права на відшкодування моральної шкоди або збитків за договорами, які присуджені спадкодавцю за рішенням суду, але про які він не знає.

Ці та багато інших особливостей успадкування можуть призвести до сприятливих чи ні наслідків для осіб, які можуть успадкувати.

Нажаль, через просте незнання законодавства про спадкування в Україні, спадкоємці роблять помилки, наштовхуються на труднощі і витрачають набагато більше коштів і часу для відновлення своїх прав, ніж якби вони своєчасно звернулися за консультацією до юриста з спадкування в Україні і безпосередньо зі свого приватного питання.

Не ризикуйте своїми правами на спадщину, зверніться за юридичною допомогою!

Адвокат Ящук Н.А., у разі Вашого своєчасного звернення за консультацією, розповість Вам як правильно і вчасно вступити у спадщину, оскаржити заповіт або право будь-якого зі спадкоємців на спадкування за законом або за заповітом і допоможе у вирішенні проблем, пов'язаних зі спадщиною.

А також, у разі пропуску терміну на прийняття спадщини, адвокат допоможе Вам правильно відобразити причини пропуску. Адже за законодавством в Україні тільки за наявності поважних причин можливо продовжити термін на прийняття спадщини.

Юридична консультація - 350 грн.

Складання позову про продовження строків на вступ у спадщину - від 700 грн.

Повний супровід у суді до винесення рішення у справі зі складанням будь-яких документів - обумовлюється залежно від складності справи.

Контакти адвоката вказані тут

 http://advocat-kharkov.com.ua/page/kontakty_advokata.html

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав