Сімейні суперечки

Сімейні суперечки - це категорія цивільно-правових справ, що випливають із сімейних конфліктів про права, передбачені Сімейним кодексом України.

Сімейні спори вирішуються в судовому та позасудовому порядку. При цьому не всі сімейні спори можливо вирішити без судового рішення.

Зважаючи на порівняно невисокі ставки судових зборів в Україні позасудове врегулювання сімейних спорів, коли адвокати двох сторін домагаються компромісного вирішення конфлікту для обох сторін, застосовуючи різні тактики переконання і знання законодавства та судової практики в Україні по даній категорії справ, слабо розвинено, на відміну від подібної практики на Заході.

Компанія "Адвокат Ящук і партнери" практикує сімейні суперечки як основну юридичну практику і займається такими справами як оскарження батьківства дитини, встановлення факту спільного проживання, складання та оскарження шлюбного договору, визнання шлюбу недійсним, розлучення через суд, стягнення аліментів, складання та оскарження договору про матеріальне забезпечення дитини, розділ майна при розлученні, виселення чоловіка після розлучення, визначення порядку участі у вихованні дитини, позбавлення батьківських прав, виїзд дитини за кордон без згоди батька, встановлення батьківства, стягнення пені за аліментами, розірвання шлюбу в РАЦСі та інші.

Наша компанія веде справи в Харкові, Києві, Луганську, Донецьку, по всій Україні.

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, приходьте до нас в офіс на консультацію:

1) ми знаходимось в центрі Харкова - станція метро "Університет", вул. Сумська, 47, код 358 (сірі двері праворуч від Медтехніки), 1-й поверх,

2) наші телефони: Life:(063) 374-43-13), МТС (066) 744-54-43, KyivStar (096) 735-35-76,

3) вартість консультації в офісі з вивченням усіх документів, обставин Вашої справи - 250 грн.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав