Вирішення питань у сфері будівництва та нерухомості, земельні спори

Спори про нерухомість, напевно, один з найпоширеніших видів тяжб, починаючи з отримання дозвільних документів на будівництво і закінчуючи введенням закінченого будівництвом об'єкта в експлуатацію.

У сфері нерухомості виникає чимало спірних ситуацій з контролюючими державними органами, які не обов'язково закінчуються судом. Досить добре знати свої права як забудовника, правильно і вчасно оформляти відповідні документи і Ваша правова позиція буде незаперечною ще на досудовій стадії, де можна все і вирішити. Крім того, левову частку в таких спорах займають суперечки між генеральним підрядником і замовником будівництва.

Що й говорити про спори пов'язані із земельними відносинами? Багато громадян і компаній постраждало через неточності при винесенні меж земельної ділянки на місцевості або взагалі відсутності такої процедури на етапі купівлі земельної ділянки. Суперечки також виникають через помилки у правовстановлюючих документах, при самовільному захопленні чужої земельної ділянки, використанні земельної ділянки всупереч її цільовому призначенню, оскарженні дій органів державної влади тощо.

Як правило, значна вартість об'єкта нерухомості і особлива важливість для спору про нього для клієнта вимагає від юриста досвіду і майстерності.

Саме таким майстром у вирішенні спорів у сфері нерухомого майна є команда адвоката Ящук Наталії Анатоліївни.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав