Український парламент ухвалив важливий законопроект, спрямований на захист прав споживачів у цифровому середовищі. Новий закон надає споживачам додаткові гарантії та правовий захист при здійсненні покупок та використанні послуг в Інтернеті.

Одним із ключових аспектів нового закону є встановлення обов'язкової відповідальності для постачальників цифрових товарів і послуг перед споживачами. Закон також визначає процедури для врегулювання спорів та розгляду скарг споживачів, що стосуються цифрових платформ та інтернет-магазинів.

Представники уряду наголошують, що цей закон є важливим кроком у розвитку цифрової економіки та підвищенні рівня довіри споживачів до онлайн-торгівлі. Він також стимулюватиме розвиток бізнесу в Інтернеті, створюючи більш сприятливі умови для конкуренції на ринку.

Очікується, що новий законопроект сприятиме збільшенню захисту прав споживачів в цифровій сфері та сприятиме створенню більш безпечного та надійного середовища для онлайн-торгівлі в Україні.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав