Міністерство юстиції наказом від 27.04.2016  № 1235/5 затвердив Інструкцію з ведення Державного реєстру актів цивільного стану на підставі Кабміну від 23.03.2016  № 245, якою було скасовано використання спецбланків для видачі витягів з реєстру актів цивільного стану.

Згідно зі змінами, витяг з Реєстру видається на білому аркуші паперу формату А4 (210 х 297 мм) без використання спеціального бланка, засвідчується підписом посадової особи та скріплюється печаткою відповідного відділу держреєстрації актів цивільного стану. У разі отримання витягу з Реєстру шляхом безпосереднього доступу такий витяг видається без засвідчення підписом і скріплення печаткою.

Очікується, що дане рішення призведе до економії коштів держбюджету, за рахунок яких виготовляються спеціальні бланки. При цьому залишки спецбланків будуть використані повністю.

Адвокат Харків, Київ, Україна - юридичні послуги: розлучення, розділ майна, аліменти, реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація торгової марки, реєстрація ФОП, позбавлення батьківських прав